Hosting Script'i Aranıyor(Yönetim Panelli)

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Katılım
1 Eylül 2006
Mesajlar
208
Reaction score
0
Konum
Canada
Arkadaşlar Admin paneli yani siteyi yönetebileceğim bir hosting scripti arıyorum admin panelinde neler olmalı işte reseller fiyatlarını girebileceğim üyelere mail atabileceğim hostingleri belirleyebielceğim bir admin paneli. Müşterilerde siteye üye olabilme ve olup oradan küçük değişklikler yapabilmeliler. Hosting alımı v.s script'in Türkçe olması tercihimdir ama olmayacağını bildiğim için başka dillerde'de olabilir...
 

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Katılım
28 Şubat 2006
Mesajlar
1,287
Reaction score
1
Konum
burdan yak
www.phpcoin.com daki ücretsiz bir hosting scripti fakat gelişmiş özelliklere sahip lisasnlı hosting scripti istersen bir çok frmanın, bzimde kullandığımız ve yetkili satıcısı olduğumuz awbs yi deneyebilirsiniz (awbs ömür boyu lisans ücreti: 169$) fiyatı aslında son derece uygun scripti satmak için yazmıyorum ama planlarınız ileriye dönük ise awbs kullanmanızı tavsiye ederim.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst