İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting Sipariş takip & oluşturma scripti

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;

Web sitemiz için siparişi aldıktan sonra hosting'i otomatik kendisinin oluştrabileceği bir script arıyoruz.

YABANCI olabilir.

ASP ile yazılmış olmalı.

NOT : Lütfen AWBS demeyin. Başka bir sistem arıyorum.

Eğer yazabilecekler varsa lütfen irtibata geçsinler.

SAYGILARIMLA

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimsenin işine engel olmak istemem ama ASP Ve Windows olacaksa sistemin
hostingController öneririm (firma bana ait degil ve hiç bir çıkarım yoktur)

Sadece 5 senedir kullanıyorum ve henüz herhangi bir arızasını görmedim
Not: Doğru kurgulandığı ve kurulduğu taktirde
Saygılarımla

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mask' Alıntı:
Kimsenin işine engel olmak istemem ama ASP Ve Windows olacaksa sistemin
hostingController öneririm (firma bana ait degil ve hiç bir çıkarım yoktur)

Sadece 5 senedir kullanıyorum ve henüz herhangi bir arızasını görmedim
Not: Doğru kurgulandığı ve kurulduğu taktirde
Saygılarımla

Teşekkür ederim.
Değerlendireceğim

T

tiklat.net

Misafir
msn de görüşsel çok daha iyi olu. pm atmanı bekledim ama gelmedi.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Linux Server de çalışabilen bir site
Bütün yönetim site üzerinden
hosting alanda siteden yonetecek hostunu reseller alanda resellerini
ileri düzey işlemler olmadıı sürece harici bi panele ihtiyaç olmayacak
sipariş onaylanınca herşer server üzerinde oluşacak ve süre kısıtlaması konulabilecek. vs. vs. vs. vs.

38.000$ a yazarım 2 ay da vakit isterim.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ASP değilde PHP düşünürsen clientexec kullanın. Ben geçen hafta aldım, şu an deneme yapıyorum gayet başarılı...

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
awbs nin anısını yapacak olsam tek kişiye 20.000$ dan veririm. Eğer sürüm yapacaksam her almak isteyene vereceksem 100 $ dan da veririm. awbs nin sistemini senden daha iyi bildiğimi düşünüyorum ve benim yapcam dediğim ile onun alakası yok tek ortak nokta ikiside webde çalışıyor.

B

Baria

Misafir
yinede fazla soyluyorsun 38 bin dolar ne demek ? 50 milyar para? bu işi profesiyonel yapanlar o kadar para istemez.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Profesyonel olarak düşünüyorum ve eğer sende profesyonel olarak düşünürsen profesyonerl yapan birinin bu kadar para istediğini görürsün.

B

Baria

Misafir
burda kimse vermez 38 bin dolar soylemesi hatta 5 bin dolar bile vermezler

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
28.000$ pazarlık payı olan bir proje desene :)
neyse herzaman derim özele oynamaktansa genele oynayın 1 kişiye 2000$ dan satacağınıza dil dosyası ayarlayın kıytırık bir script satış sitesi birde demo bölümü kurunca pastadan en büyük payı alırsınız. 2 sene önce bu mantaliteyi arkadaşa işletemediğim için firma batırdık neyse ikimizde topladık ama kararları iyi düşünmek lazım..

dsgnr o sistemi yap dil desteği ekle git bir dil kursuna 5-6 dile çevirt satış sitenide aynı şekilde 5-6 dil yap 150$ dan sat eminim daha çok kazanırsın.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
biliyorum daha çok kazanılacağını :) işimiz o zaten sende bilion. benim oyle birşeye ihtiyacım yok ve o kadar vaktim de yok eğer vaktimi öldürüp boyle bişey yaparsam ona göre ücret isterim ki yapacağım iş sadece satın alana özel olacak.( oyle isteyecektir çünkü )

Bole bi işlem içinde bole bir fiyat veririm. Ki yapacağım sistemde bilmediğim şeylerde çıkacak bunları çözmeye uğraşacam yapılacak olay şey ise bir siteden farklı olarak bir program olacak. tamamı ile server yönetimi işte. neyse.. bole işte.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle tanımadan, "ben awbs nin mantığını senden iyi biliyorum" demekle olmuyor bu işler..
arkadaşım hayal dünyasında yüzüyorsunuz..
İnsan yapamayacağı işe ancak bu kadar para ister,
Çünkü bir coderi "en" kasacak bi iş 2 ay sürer, vbulletin team'da (coder olarak)çalışan bir arkadaşım bile hiçbir işine bu kadar para almadı..
Sen bize neyden bahsediyorsun?
38,000 $ mış. Küsüratlı söyleyince pazarlık payı mı oluyor..
Bırak bu işleri "dgsnr" sen evinde Fifa oyna, Underground oyna, üç beş de marez çalıştınmı zaten kazanırsın bişeyler..
heh heh :D :d
38,000 dolarmış..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
x-treme kardeşim. Konuşmalarına çeki düzen vermeni rica edicem senden. bilmiyorsan susarsın. biliyorsan konuşursun. beni tanımadığını varsayarak sana yorumun için teşekkür ediyorum.

marez konusu hakkındaki fikrinede saygı duyuyorum. ancak ben marez işini geçeli 2 seneden fazla oluyor. elimde kalanlar vardır belki onlarıda istersen sana verebilirim.

Fifa, Underground ve 3-5 oyun oynama konusuna gelince yaptığımız işten ötürü onlarla ilgilenmek zorunda olduğum bir kesin. istemedende olsa üzerine deyinmişsin açıkliim. Senin aldığın kopya oyunların orjinallerini biz hazırlıyoruz. O oyunlarının orjinalini alırsan birgün açıklama kitapcığını incelemeni isterim onları biz yapıyoruz işte. Beğenirsen teşekkür ederim eksik görürsende bildirirsen Sevinirim.

saygılarımla ;)

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr' Alıntı:
Linux Server de çalışabilen bir site
Bütün yönetim site üzerinden
hosting alanda siteden yonetecek hostunu reseller alanda resellerini
ileri düzey işlemler olmadıı sürece harici bi panele ihtiyaç olmayacak
sipariş onaylanınca herşer server üzerinde oluşacak ve süre kısıtlaması konulabilecek. vs. vs. vs. vs.

38.000$ a yazarım 2 ay da vakit isterim.

gerçekten saygı duyuyorum fakat 38.000$ gerçekten çok yüksek bir meblağ.
Bu şartlar altında AWBS kullanmak zorunda kalacağız.

SAYGILARIMLA

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5