İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HOSTİNG SİTESİ İÇİN SCRİPT YAZDIRILACAK..

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hosting sitesi scripti üye kontrol panelli üyeler hesaplarını inceleye bilecek ve yeni hesap kayıt ettirebilecekler domain alabilecekler paketlerin kurulumu olacak sipariş formu olacak duyuru ve haber eklenecek domain tescili yapılacak iletişim olacak.uyeler hesabındaki domainlerini görecek ve ne kadar süresi kalmıs görebilecek yeni hespa için istek yapacak yeni hesapları eklenip kaldırılabilecek.Paketler oluşturulacak

Ayrıca daha evvel yaptıklar varsa demo gösterebilirler. Script hazır scriptlerin editlenmiş hali olmayacak.Ayrıca site php olacak

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam ben bir scripti kendime göre geliştirdim.İstersen sanada birtane yazabilirim.

Kendime göre düzenlediğim script
İlk hali
sadece siteye girip sipariş verebiliyorsun...
paket silme -düzenleme (Normal paketlerde 2 sayfada tanımlanmış olup toplamda 10 adet paket)

Benim geliştirdiğim zamanki hali
Ekstra 4 tane kampanya paketi hazırlama sayfası paketler panelden yine düzenleniyor.
Domain satışları sayfası.Servis sağlayıcısının sattığı ve müşterinin sattığı olarak iki adet satış sayfası..(Yönetimden düzenlenebilir.)
Sorgulanan alan adları yoksa otomatik olarak db ye kaydediyor ve böylece sorgulanan alan adını servis sağlayıcısı yöneticiside görebiliyor.
Kiralanan paketlere ekstra band genişliği, webalanı gibi özellikleri sipariş vermek için müşteri paneli.
Webtasarım siparişi ve teknik destek için panel
Eğer domain panelin yoksa müşteri panelinden domain ayarlarını kullanıcılar değiştirir ve bu yönetim panelinde görülür.
Süresi biten alan adı ve paketler otomatik olarak sipariş panelinde onaysız görünür.
Ödeme bildirimi yapan kişilerdeki domain linkine tıklandığında o kişinin paketine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Üyeler hesaplarındaki domainlerin sürelerinide görebiliyor.
Sitedeki para birimlerinin hepsini değiştirme.Ayrıca bir kaç ufak özellik daha var.

Script ben geliştirmeden öncede varolduğu için tasarım hazırdı.Yanlız sana yaparsam tasarımınıda biz yapacağız.
Demo olarak subdomain açıp sana şifreleri verebilirim.Kontrol et.
Fakat site asp

Birde bu scripti satmıyorum.Sadece bunun gibi yeni bir script sana yazabilirim.Yeni yazacağım scripti grup olarak yazacağız.

Eğer istersen sanada bir tane yazabilirim.
www.sivashost.com "Örnek verdiğim site budur."

msn: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5