İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting Sponsor Arayanlar. (TR HAT)

TurkdNs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimizde bulunan boş server'ları değerlendirmek istiyoruz.

- Hosting'i banner karşılığı veriyoruz (468*60).
- İster linux, isterseniz windows hosting sağlayabiliriz. (Linux/Cpanel - Windows/Plesk)
- IRCD ve Radyo hosting linux üzerinden çalıştırılıyor. O Server'da da Cpanel mevcuttur. (Saldırılardan dolayı bu Server yurt dışındadır)
- Web hosting Server'ların hatları Türkiye'dir. IRCD hosting ve Radyo hosting yurt dışındadır.
- marez, MP3, absürt kabul etmiyoruz.
- Az hiti olupta aşırı trafiği olan siteleri kabul etmiyoruz. (Örnek; Günlük: 1000 hit 50 gb bandwidth)
- Sadece hosting sağlıyoruz her hangi bir teknik destek vermiyoruz.

İletişim için özel mesaj atınız.

Lütfen mesaj atarken, sitesi adresinizi, istatistiklerinizi ve istediğiniz alan & band istediğinizi bildiriniz.

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam Bw anladım.. Tamam Güvenliğide anladım.. Teknik destek olayını anlamadım..Onu neden vermiorsunuz ? Biz Sponsor Olduğum herkeze diğer müşterilermiz gibi eşit davranıyorz.. Banner gibi bi sart kosmadan... Bence teknik destek cok önemli...

TurkdNs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim müşterimiz yok. Server lar kendi sitelerimiz içindir. Zaten bunu göze alabilsem hosting satardım demi ?

Neden böyle bir mesaj attınız anlayamadım ?

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birine destek oluyorsanız host konusunda teknik desteğide esirgememeniz gerektiğini düşündüm..Serverlar sizin icinse ve satısta bulunmuyorsanız Haklısınız.. Ben siz satısta bulunuyorsunuz sanmıştım.. Özür dilerim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5