İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting Sponsoru Arayan Buraya...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hosting sponsoru arayan arkadaşalar bana ozelden ulaşsın en fazla 2 steye sponsor olacak bir firma var benım aracılığım ile referansımla uye alacakalar ve bana soyledıelr aklıma ilk burası geldı ihtiyacı olan arkadaşalra sponsor olunacak, şartlar...

468 * 60 bannerı yayınlanacak
gunluk tekil : 3000 + olacak

karşılığında 10 gb alan 100 gb bw (şu anda dazlak.com ve turk10.net kullanıyor) serverlar sağlam yanı sahtekar filan gıbı yakıştırmalar yapmayın, mp3 klip vs serbest ozelime gelrek detaylı bilgi alabilirsınız,
msn : [email protected]
ıcq:118274

herkese iyi çalışmalar

M

MrCooL

Misafir
HostCNR Ucretsiz Web Alani Sayfasindaki Aciklamadan ;
Kod:
Bu Hizmetimizden yararlanabilmeniz için HostNCR`dan domain 
almış olmanız gerekmektedir. HostNCR kendi bünyesinde bulunmayan 
diğer domain başvurularını kabul etmeyecektir.Eğer hala domain 
almadıysanız Domain Tescil sayfamızdan işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Turk firmalardan (hakkiyla yapanlari tenzih ederekten) domain kayit edip daha sonra buyuk problemler yasayan bir cok kisi var. Sirf bedava alan kullanmak icin domainini riske atacak kisilerin cogunlukta oldugunu sanmiyorum. Ucretsiz bir hizmet varsa herkese verilsin. Kendini gelistirme babinda kullanilir belki. Ama kafasindaki bir domain adresine para yatiracak kisi gider guvendigi yerden alir. Hostuda ucuza almak istesede ucuz yerlerden alir.birgun host kapansada domaini elinde kalir.

M

malatyasporlu

Misafir
MrCool uyardığın için teşekkürler ayağa bak görüyomusun

E

ediz

Misafir
iyi düşünün dazlakcom un söylediği hosting server ı borusan bnet üstünde

S

SempatiX

Misafir
Günlük Tekil Hiti En Aşağı 1500 Olan Bir Yada İki Siteye Ana Sayfada Güzel Bir Şekilde Sohbete Baglan Bölümü Konup Bana Yönlendirerek vede Küçük Bir Bannerimi Koyabilecek Olan Sitelere Sponsor Olabilirim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5