İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting Sponsoru Olacağız..

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sitemin günlük hiti 400 ila 600 kişi arası değişiyor benim siteme sponsor olurmusunuz adresim www.gruphepsinet.com banwihtin dolması nedeniyle site kapandı bedava host almıştım 5 gblık banwiht vardı oda doldu msn e ekledim

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sponsor olmak onemli değil.Önemli olan kaliteli sponsor olabilmek.Sitenizde
ŞİRKET PROFİLİMİZ
diye tanıtım yapmıssınız ama gercekten sirketmisiniz?Referanslarınız yokmu yoksa gizlilik anlasması nedeniylemi yayımlanmıyor?
Yaptıgınız guzel inş hayırlı olur

internet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referanslarımız baya var siz kafanızı takmayın.yalnız kimsenin burada referans belirtme gibi bir zorunluluğu yok.ben kendisiyle msn den görüşücem zaten gerekenleri..

I

i.s.a.q

Misafir
Acaba diğer İnsanlarıda msn ınıze çağırıp Saçma sapan konuşmalar yapıp arkasındanda çirkin küfürler edip gidecekmisiniz çok merak ediyorum ?

türkiyede böyle insanlar hostçuluk yapıyorya yazık.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
internet' Alıntı:
referanslarımız baya var siz kafanızı takmayın.yalnız kimsenin burada referans belirtme gibi bir zorunluluğu yok.ben kendisiyle msn den görüşücem zaten gerekenleri..
Referans önemli değildir.İstersen 1 kişiye host sağlarsın ama server anlarsın kodlamalardan anlarsın.
Ama 100 kişiye kadar referans verirsin ama hiçbirşey bilmessin.

Ki ben burda sizin bilginizi sınamıyorum sadece sitenizde Şirket Profilimiz demissiniz ben onun gercekliğini soruyorum.
Gercekten sirketmisiniz.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Artık com.tr li adresler marka tescil belgesi ilede alınabiliyor. Şirket olmanın tek kanıtı vergi dairesi vergi numarası ve şirket ünvanı....

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
CyberTurk' Alıntı:
vergi dairesi vergi numarası ve şirket ünvanı....
Bu bilgileri görebilirmiyim?Eğer göremiyorsak sitenizden o şirket kelimesi görene kadar çıkarırsanız ii olur müsterilerinize karşı daha samimi olursunuz

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Şuanda olmayan bir belgeyi var gibi göstermek yanlış.İster 1 hafta sonra ister 1 gün sonra olacak olması bile değiştirmez

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5