İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Arkadaşlar Türkiye'de barındırılan sunucularda hesaplarınız varsa yada satış yapan bir firmaysanız bana en ucuz fiyatlarınızı teklif şeklinde özel mesaj olarak atarsanız sevinirim.

İstediğim pek fazla özellik yok, sadece html olarak barındıracağım sitelerin yanında sadece php kullandığım veri tabanı kullanmadığım sitelerde bulunuyor bu yüzden bana minimum özelliklerdeki host fiyatlarınızı bildirirseniz sevinirim.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sağolsun Onur bir sayfamı ücretsiz barındırıyor, ücretiyle yada 1-2 mblik yer verebilecek arkadaşlar varsa host alabilirim bağlantı problemi yaşamayacağım bir yer olması benim için tercih sebebidir arkadaşlar...

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
2 farklı yerden yardımcı olurum bende maksat işin görülsün.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
html sayfaların için host verebilirim. şahsi kullanımım için hostgatorda vpsim var. ihtiyacın olan özellikleri pmlersen istediğin kadar domainlik hesap açabilirim osahin.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Parayla değil normal farklı 2 yerden verebilirim, softlayer ve the planet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5