İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostinge Domain Ekleme Hatası???

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Hostinge, Domainimi eklemeye çalışıyorum ama şöyle bir hata veriyor, yardımcı olur musunuz? Sitem; http://www.forumfener.net

Domain forumfener.net is already hosted, try with different domain (#0088).

Kullanımda olan domainleri ekliyorum ama onlarda bir sıkıntı olmuyor. Sizce bu neden kaynaklanıyordur?

fenered

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostinge, Domainimi eklemeye çalışıyorum ama şöyle bir hata veriyor, yardımcı olur musunuz? Sitem; http://www.forumfener.net

Kullanımda olan domainleri ekliyorum ama onlarda bir sıkıntı olmuyor. Sizce bu neden kaynaklanıyordur?

Hatada söylediğin domainin zaten eklendiği, Farklı bir domain kullanmanı söylüyor.

eğer hostu daha önce açtıysan silmelisin yada ilk önce ns leri yönlendir sonra hostu aç

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Hatada söylediğin domainin zaten eklendiği, Farklı bir domain kullanmanı söylüyor.

eğer hostu daha önce açtıysan silmelisin yada ilk önce ns leri yönlendir sonra hostu aç

Hocam, hatada ki sebebi biliyorum da, sorunu bir türlü çözemedim. Domain başka bir hostta açılı değil. Başka bir hostta olan domaini ekliyorum, onu kabul ediyor. Bir türlü çözemedim bu sorunu.

Sorunu çözdüm.

Aynı hostta barındırmış olduğum başka bir sitemin hesabını o hesaptan silerek, bu ekleyemediğim domaini o hesaba ekledim ve sorun çözüldü. Şimdi her iki siteminde yedeğini atıyorum.

Konuyu kapatabilirsiniz :)

fenered

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam, hatada ki sebebi biliyorum da, sorunu bir türlü çözemedim. Domain başka bir hostta açılı değil. Başka bir hostta olan domaini ekliyorum, onu kabul ediyor. Bir türlü çözemedim bu sorunu.

Sorunu çözdüm.

Aynı hostta barındırmış olduğum başka bir sitemin hesabını o hesaptan silerek, bu ekleyemediğim domaini o hesaba ekledim ve sorun çözüldü. Şimdi her iki siteminde yedeğini atıyorum.

Konuyu kapatabilirsiniz :)

o zaman senin paketinde birden fazla domain ekleme özelliği yoktur ;) nesyse geçmiş olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5