İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostinger Türkiye - Ücretsiz Hosting

serkanfb

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
logo-tr.png

TÜRKÇE BEDAVA HOSTING
( hostinger.web.tr )

2000MB Alan, 100GB Trafik

ÜCRET YOK! - REKLAM/BANNER YOK! - KOLAY SİTE KURUCU! - PHP VE MySQL DESTEĞİ! - OTOMATİK YAZILIM YÜKLEYİCİ !
__________________________________________________ __________________________________________________ ________________

Site Kurucu
5 dakika içinde site hazırlamanıza imkan veren site kurucusunu kullanmak çok kolay. Kod bilgisi gerekmez.

* Çocuklar Bile Yapabilir *
* 100 Web Site Şablonu *
* Arama Motoru Dostu *

Daha fazla bilgi...

__________________________________________________ __________________________________________________ ________________

Hosting Planları
20,000'den fazla müşteri Hostinger web hosting servislerini seçti!

* Ücretsiz - 0,00 $ *
* Premium - 3,84 $ *
* Business - 7,84 $ *

Daha fazla bilgi...

footer_icann_logo.png

ICANN Sertifikası
ICANN Sertifikası şirketin onaylı olduğunu, sağlam finansal yapıya sahip olduğunu ve güvenilir olduğunu gösterir.

* Hostinger ile alan adlarınız güvende. *

Referans Programı - Hizmetlerimizi başkalarına tavsiye et ve güzel hediyeler kazan!
Ekibimiz - Hostinger yalnızca mükemmel insanları işe alır. İnsanlara yardım etmeyi ve interneti seviyoruz!
Ödeme Yöntemleri - PayPal, 2CheckOut
İletişim - Bizimle iletişime geçin.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Referans sistemi tırt. 3 ay önceki referanslar hala beklemede madem vermeyecektiniz hediyeleri ne diye koydunuz referans sistemini.

Crossfire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Referans sistemi tırt. 3 ay önceki referanslar hala beklemede madem vermeyecektiniz hediyeleri ne diye koydunuz referans sistemini.

Aynen tırt sürekli database hatası alıyorum sql bağlantısı kesiliyor sunucudan.
Forumdaki üyelerimi kaybettim.

Hostingeri tavsiye etmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5