İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostingyardim.com Duyuru Lütfen Okuyun

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba ,

Bugün itibari ile Surkenthost denen firmanın(!) sahtekarlıklarına bir yenisi eklendi.
ınsanları dolandırması nedeni ile tüm kullanıcıların yakından tanıdığı Surkenthost yetkilisi tüm bu işlerden sıyrılıp suçu başkalarına bırakabileceğinin hesaplarını yapmış belli ki.Sitesini www.hostingyardim.com a yönlendiren bu şahıs kendi ismi ile www.hostingyardim.com admininin isminin aynı olması sebebiyle aklınca kendini aradan çekip suçu başkalarına bırakmak istemiştir.

www.Hostingyardim.com 'un Surkenthost ile uzaktan yakından hiçbir ilgisi yoktur.

Bizi tanýyan tanımaktadır. Ancak tanımayanların da biraz araştırarak gerçekleri bulmaları mümkündür.
Bu kişi ile yasal yoldan elden geldiğince savaşolacaktır.

Desteklerini esirgemeyen kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Hostingyardim.com
Kaan Aykut

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
harbi vazgeçtimsenden'e gidiyor site, şaka sanmıştım ben :D

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aha şimdi bir şeyleri anlamaya başladım ula hostingyardim.com sen bu kadar çok şeyi nereden biliyorsun , foruma bir şey daha yazmışsın hostingsarayi.net met kimi kandırıyorsun sen onun hemen altındada berksandal die birisi mesaj yazmış bu da mı isim benzerliği ?? soruyorum sana bu da mı isim benzerliği ?????
Kaan Aksu pardon Kaan Aykut
Berk pardon BerkSandal muhaha kardeş hiç gücenme ama ne yapim :))

B

bombom

Misafir
Merhaba

Arkadaşlar Bilirmisiniz bir Söz Var Gülme Komşuna Gelir Başına Www.Surkenthost.Net Çok Şerefsiz İnsanlar Başta kaLkıp Www.hostsarayi.Net Sonra kaLkıp Www.hostingyardim.Com En sonda Ise Www.VazgectimSenden.Com Adresine Yönlenmiş Ve Sen hostingyardim Başta kaLkıp hostsarayini surkenthost diye Forumlara Yazı Geçtin... Şimdi biride Yazarsa DIKKAT SURKENTHOST PIYASAYA GIRDI Www.hostingyardim.com Diye Ne Yaparsin Kardeş... Bak Ben Elimden Geldiqince Surkenthost.Net Yok Etmeye Calisiyorum Elimden Geldiqi Kadar Pasifleştirmek İstiyorum... Yaparsam Tüm Host Firmalari Rahatlar...

B

bombom

Misafir
Okuyun

Merhaba Arkadaşlar Güvenle Hosting Vs Alabilirsiniz... Www.hostsarayi.Net iLe Surkenthost iLe Uzaktan Yakından hiç Bir ilgisi Yok Bu Firmanin Araştırmayi Bizzat Ben Yaptim Ben Görüştüm...

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
phiberoptic' Alıntı:
aha şimdi bir şeyleri anlamaya başladım ula hostingyardim.com sen bu kadar çok şeyi nereden biliyorsun , foruma bir şey daha yazmışsın hostingsarayi.net met kimi kandırıyorsun sen onun hemen altındada berksandal die birisi mesaj yazmış bu da mı isim benzerliği ?? soruyorum sana bu da mı isim benzerliği ?????
Kaan Aksu pardon Kaan Aykut
Berk pardon BerkSandal muhaha kardeş hiç gücenme ama ne yapim :))

Benim istem gereği baya arastırma yapıyorum.Surkent olayınıda tesadufen msn adresinde yeni sitemiz diye belirtikten sonra surkentin sitesine girdim ve hostsarayi.net adresine gidiyodu.Bu yuzden onların damgası cıkıcaktır.İsteyen inanır istemeyen inanmaz.Zaten beni bile biliyo.
Baska acıklama istiyosan yapim istersen

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bombom' Alıntı:
Arkadaşlar Bilirmisiniz bir Söz Var Gülme Komşuna Gelir Başına Www.Surkenthost.Net Çok Şerefsiz İnsanlar Başta kaLkıp Www.hostsarayi.Net Sonra kaLkıp Www.hostingyardim.Com En sonda Ise Www.VazgectimSenden.Com Adresine Yönlenmiş Ve Sen hostingyardim Başta kaLkıp hostsarayini surkenthost diye Forumlara Yazı Geçtin... Şimdi biride Yazarsa DIKKAT SURKENTHOST PIYASAYA GIRDI Www.hostingyardim.com Diye Ne Yaparsin Kardeş... Bak Ben Elimden Geldiqince Surkenthost.Net Yok Etmeye Calisiyorum Elimden Geldiqi Kadar Pasifleştirmek İstiyorum... Yaparsam Tüm Host Firmalari Rahatlar...

Usteki mesajımdada solediğim gibi msn adreslerinden gördüm.ve %90 eminim.İnsallah haklı cıkarımda alanlar yine dolandırılır.
Sitem 5 aylık sanırım.Artık bu saatten sonra 2-3 kisi sen dolandırıcısın dese bisi olmaz.İnanın onlarda anlıyo.Sitede gezipte bir mesajda taraf bulan kişi yoktur.ki bu forumdanda sahit olanlar vardır.
Bizde elimizden geldiğince uyarmaya calısıyoruz.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bombom' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar Güvenle Hosting Vs Alabilirsiniz... Www.hostsarayi.Net iLe Surkenthost iLe Uzaktan Yakından hiç Bir ilgisi Yok Bu Firmanin Araştırmayi Bizzat Ben Yaptim Ben Görüştüm...

Arastırmayı nasıl yaptın.Bizede acıklama yaparmısın?Yoksa bende arastırma yaparak oranın surkentin devamıdır diyorum.

Soru:Niye ozmn bilinmedik bir hosta surkenthost kullanıcılarına mail atıp yeni sitemiz budur diyo.?Yeni bir firmayla ne alıp veremediği vardır?Bunun cevabını istiyorum

B

bombom

Misafir
Arastirdim.

Merhaba ArKadaSLar Sözü Kısa Kesecem
1.) YerLerine Gittim Gördüm
2.) CalisanLarın KimLiKLeriNe Baktim
3.) CalisMaLari İle İlgiLi BiLgi Edindim
4.) SaHiBiyLe BizzaT Görüstüm..

Not..) Ayrica www.klavyescript.Gen.Tr SunucuLarinda BariniyormuS Bence En ÖnemLisi Bu.. Klavye Script Yapimcisi Dincer Aydoğdu EmaiL acresi : [email protected] adresi Msn ekleyin KendisiyLe De BiLgi aLaßiLirsiniz..

Bilmem Bu Kadar BiLgi YeTermi..

B

bombom

Misafir
Sıra Sende Sen NasIl Arastirma Yapip Oranın Surkent Olduğunun Kanaatine Wardin BiLqi Wereßilirmisin..!!

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bombom' Alıntı:
Sıra Sende Sen NasIl Arastirma Yapip Oranın Surkent Olduğunun Kanaatine Wardin BiLqi Wereßilirmisin..!!

bombom sen kimsin, 4. mesajda birden siteye adapte oluvermişsin, süpheli bir durum..

B

bombom

Misafir
Dikkat

ben hiç firmayi suçlamam bakın şimdi olaya o kadar kişi hosting almış surkenthosttan adamlarin hiç biri gidip d.bakırda araştırmadı neden soracak olursaniz adamlar tutturmuş mahkeme yok bilmem savcılıg nereye kadar adam sana diyecek zorlami gittin aldin surkenthost şerefsizleri işte domainini istedikleri domaine yönlendiriyorlar başta hostsarayi.net sonrada hostingyardim.com vazgectimsenden.com alin iste Şerefsİz adam Şerefsiz Daha Ne Diyeyim Bakın hostsarayi Yetkilileri iLe Görüştüm hostingyardim.com yerinin adresini ve telini istedi araştırmadan etmeden neden iftira atiyorlar anlamadim dediler .... !!!

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:) "bombom" komik olma işin gücün yokta piyasada o ona iftira atmış obuna suc atmış araştır dur bakalım... o firma yetkileleri bunu okumuştur onlar ilgilensinler. template editlemek zor bir şey degil. template site yapmak zor bir şey degil reseller almak hiç zor degil. hadi ewlh.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5