İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HostMERKEZ Reseller Kampanyası (!)

H

HostMERKEZ

Misafir
Merhaba arkadaşlar..

20 Gb, 150gb bw Linux Reseller = 50ytl/AY (3 Adet)
10 Gb, 100gb bw Linux Reseller = 20ytl/AY (1 Adet)

* Şuan için win reseller/hosting satışımız bulunmamakta.
* Websitemiz şuan tasarım ve kodlama aşamasındadır.

Kampanya detayları hakkında bilgi için: http://www.hostmerkez.net

Mail: [email protected] [Sadece Mail]
Telefon: 0 212 690 31 31 [Netlan Bilgisayar Sistemleri]
Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Beyoğlu Cd. Köroğlu Sk. No:91/1

(*) Mail order ile taksit ve telefon ile destek imkanımız mevcut.

Teknik Sorumlu: Aşkın YARDIMCI
Satış/Teknik Sorumlu: Ali YILMAZ

tenk yu..

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatlar Çok Güzel Acaba Makinanın Özelliklerinide Yazabilirmisiniz?

H

HostMERKEZ

Misafir
Bu kampanyayı sağladığımız makina LayeredTech'de olup özellikleri aşağıdadır.

Hardware: Intel p4 2.4Ghz , 1024Mb
Software: FreeBSD , Cpanel + Fantastico

(*) MSN'den desteğimiz şuanda mevcut olmayıp telefon ve mail yoluyla desteğimiz vardır. Sürekli online olduğumuz için mail yoluyla bildirilen sorunlara daha kısa zamanda çözüm bulmayı ve mail yoluyla bildirilen sorunları daha sonradan tekrar kontrol edip en az sorun/şikayet ile çalışmayı hedefliyoruz. Fiyatlarımız oldukça piyasanın altında diye düşünüyorum. Bu kampanyayı düzenlememizdeki asıl sebep "az kâr , çok iş" mantığıdır. Bundan sonraki kampanyalarımızıda takip etmeniz dileğiyle..

tenk yu..
Ali YILMAZ
HostMERKEZ Satış/Teknik Sorumlusu
0 212 690 31 31 (Haftanın hergünü bizlere ulaşabilirsiniz.)

(*) Mail order ile 12ay'a varan taksitlerimiz bulunmakta.

H

HostMERKEZ

Misafir
1 adet olan "10gb disk alanı, 100gb bandwith" Reseller2 paketimiz şuan satılmıştır.

3adet Reseller1 paketimiz hala daha mevcut.

Kampanya Bitiş Tarihi: 16,01,2007(Salı) 17:00

tenks..

Ugur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 gb 20 lira demişsiniz..

8 Tane Satsanız 160 Lira..

O Makinanın Hdd 80 gb olsa bitti
Sunucu Ücreti 150 Lira Olsa 10 Lira Kar....

10 lira için mi bu işi yapıyorsun ?

Aslında Sizdede Suç Yok..
Suç Bizim İnsanımızda..
Nerede Ucuz Oraya Atlıyorlar...

TeknoNetWorks
Ugur..

H

HostMERKEZ

Misafir
Ugur çok güzel baltalamışsın teşekkür ediyorum sana ;).

İstersem kâr, istersemde 0 kâr yaparım. Bunun seni ilgilendirdiğini düşünmüyorum. Ayrıca kapatıp kapatmayacağımıda sanamı soracağım dostum. Şuanki amacımız zaten para kazanmak falan değil sadece faaliyet alanlarımızı genişletiyoruz. Sen kendi önünden yersen memnun olucam.

Lütfen konuya baltamak/dağıtmak/kirletmek amacıyla mesaj yazmayınız. Çok rica ediyorum. Eğer bir ekstradan görüşünüz varsa PM denilen yoldan bana iletebilirsiniz.

tenk yu
Ali YILMAZ

Ugur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ugur çok güzel baltalamışsın teşekkür ediyorum sana ;).

İstersem kâr, istersemde 0 kâr yaparım. Bunun seni ilgilendirdiğini düşünmüyorum. Ayrıca kapatıp kapatmayacağımıda sanamı soracağım dostum. Şuanki amacımız zaten para kazanmak falan değil sadece faaliyet alanlarımızı genişletiyoruz. Sen kendi önünden yersen memnun olucam.

Lütfen konuya baltamak/dağıtmak/kirletmek amacıyla mesaj yazmayınız. Çok rica ediyorum. Eğer bir ekstradan görüşünüz varsa PM denilen yoldan bana iletebilirsiniz.

tenk yu
Ali YILMAZ
Bişey Değil..

Ben Sadece Ufak Bir Hesap Yaptım Amacım Baltalamak Değil, Tartışmaya Girmek Değil...

Hayırlı Satışlar Kolay Gelsin..

H

HostMERKEZ

Misafir
HTservers, niye bu kadar zoruna gitti ki :). Sana ne bu kadar yazmak zorunda olduğunu hissettirdi ki.

Arkadaşlar çok rica ediyorum.
Lütfen konuya baltamak/dağıtmak/kirletmek/boş konuşmak amacıyla mesaj yazmayınız. Çok rica ediyorum. Eğer bir ekstradan görüşünüz varsa PM denilen yoldan bana iletebilirsiniz. İşimi yapmaya çalışıyorum lütfenn..

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zoruma gitmedi.Ama türkçemizi yabancı kelimelerle çakıştırman agresif davranmamı gerektirdi.

İyi satışlar.

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
? Burda Türkçe İngilizce Tartışmasımı Var Yoksa Reseller Tanııtımımı HTservers?

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar niye tartısıyorsunuz. Herkes kendine baksın. Bosver tartısmayın. Burada türkceyi kim dört dörtlük kullanıyor ?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu forumlari her kesimden Türk'ün ve Türkçe dili konusan insanlarin takip ettigini unutmayiniz. Genç arkadaslar, bayanlar, anneler ve babalar bu forumlarda bilgi almak için kullanıyorlar. Lütfen yazismalarinizi yaparken bunlari göz önünde bulundurmaya özen gösterin. Bozuk Türkçe ile yazilmis mesajlar uyarilmadan silinecektir. Eger üye, israrla bozuk Türkçe, argo ile mesaj yazmaya devam ederse üyeligi silinecektir.

bir hafta ban

tenk yu

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Htservers yerine Utsunucu, Utsunucuları daha iyi bir isim olurdu o zaman?

A

ALY

Misafir
bu başlık altında arkadaşa bi moderator'un uyarı yaptıgı gözükmüyor ? özeline mesaj gönderildiyse bilemiyorum tabi de. direk bandan önce sanırım en azından bi mod'un uyarı yapması gerekirdi diye düşünüyorum. yanlışmı düşünüyorum acaba :S

firari: Bozuk Türkçe ile yazilmis mesajlar uyarilmadan silinecektir
ÖRN: http://forum.iyinet.com/yeni-web-siteleri/44286-sharingcode-net.html (afiet)

yanlış anlaşılmasın arkadaşı korumuyorum tabi ki de bozuk Türkçe ile yazılmasını bende istemiyorum ama bu arkadaşa fena patlanıldı gibi geldi.

bu arada paket fiyatları güzel, hayırlı satışlar..

A

ALY

Misafir
Dikkatli olalım lütfen. Bir kelime hem bozuk Türkçe hemde argo olarak kullanılırsamı kişinin mesajı siliniyor yada kişi banlanıyor? "Afiet" kelimesi de bozuk Türkçe ile kullanılıyor lütfen ayrımcılık yapmayalım ve kimseyide kayırmayalım. Çok Türkçe'cisiniz ya adam "afiet" yazmayınca flood yapar gibi "afiet eksik!" diye post gönderiyorsunuz ya şimdi ne oldu ? Haksızmıyım?

"tenk yu" argoya giriyorsa "afiet" 'de argoya giriyor. İkiside bozuk Türkçe :)
"argo" kelimesinin anlamını öğrenmek için: http://www.tdk.gov.tr/TR/SozBul.aspx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EF05A79F75456518CA

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka bir forumdaki başka bir kelimeyle karıştırmışım.Orada biri lan kelimesini kullanmıştı ama arkadaş argo kullanmamış.Sildim mesajı.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili ALY arkadaşım sanırsam şans ürünüdür ki konu sahibi arkadaş ile iplerinizin uyuştuğunu görüyorum ve 3. bir hesap ilede.. konuyla ilgili açıklamayı pm olarak iletirseniz memnun olurum

ayrıca... 1 hafta ban zaten bir uyarıdır...
ayrıca... uyaran kişi illa bir yönetici olmak zorundamıdır? bence diğildir
ayrıca... linkini attıgınız konuda arkadaş uyarılmışmı herhangi biri rahatsız olmuşmu? ve konu sahibi cevaplarında bu konuda karşılaştıgımız şekilde bir konuşma tarzı sergilemişmi bunları inceleyiniz..

açıklamanızı pmle bekliyorum aksi takdirde 3 hesapdan rastgele 2sini banlıcağımı belirtirim

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala bir açıklama beklediğimi belirtirim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5