İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HOSTMERKEZI INTERNET HIZMETLERI

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Sayın Webmaster arkadaşlarım,

Sizlerin hosting ihtiyaçlarını en iyi, en kaliteli ve en ucuz şekilde karşılamayı amaçlamış olan firmamız, en kısa sürede faaliyetlerine başlayacaktır. Firmamız sizlerin bugüne dek arayıpta bulamadığınız anlayış, dürüstlük, hizmet kalitesi ve güler yüz ilkelerini bir araya getirmek ve aynı çatı altında barındırmak amaçlı olarak sektörde yer edinmeyi hedeflemiştir. İlk hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tavrınızı anlayabilmiş değilim ama Sinan Günay diye bir ismi daha önce hiç duymadım tanımıyorumda. Firmamızın sitesinin olduğuna dair herhangi bir ibare kullanmadım ki? En kısa sürede faaliyete geçecek dedim. Bu tavrınızın nedeni nedir bilmiyorum fakat anlayışla karşılamaya çalışıyorum bu tavrınızı. İyi günler dilerim.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu tavrınızı anlayabilmiş değilim ama Sinan Günay diye bir ismi daha önce hiç duymadım tanımıyorumda. Firmamızın sitesinin olduğuna dair herhangi bir ibare kullanmadım ki? En kısa sürede faaliyete geçecek dedim. Bu tavrınızın nedeni nedir bilmiyorum fakat anlayışla karşılamaya çalışıyorum bu tavrınızı. İyi günler dilerim.
Yapılacak en büyük hatadan başlamışsınız.
Kendi siteniz yok, projeniz var ise ilk önce oluşturursunuz sonra işe başlarsınız.
Hiç bir şey olmadan reklam veya tanıtım yapmak insanlarda bu tür yorumlara sebep olur.
Ayrıca piyasaya girmeden araştırma veya bilgi toplamanız lazım.
Mesela şu an kullandığınız isime benzer bir firma geçmişte kötü işlerin altına imza atmış ve birçok kişiyi mağdur etmiştir.
Bu yazılanları dikkate almanızı rica eder, iş hayatınızda başarılar dilerim.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaten bende isim benzerliğinden zor durumda kalabileceğini anlatmaya çalıştım.
Ve sitenizin olmayışını esprili olarak eleştirdim ama son kullanıcı olarak bu hakkı kendimde gördüm.
Geçmişte başıma çok kötü olaylar geldi, onun için ön yargı oluştu.
Başarılar dilerim.

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olumlu olumsuz eleştirileriniz, tavsiyeleriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Zaten firmamı aktif etmememdeki neden sitemin olmayışından ziyade piyasa araştırması işlemlerini tam anlamıyla tamamladığımı düşünerek, yola hazırlıksız çıkmak istemememdendir. Ki kaldı ki sitemi dizayn edip internete siz değerli arkadaşlarımın beğenisine ve hizmetine sunmadan tek bir kuruş isteyemem kimseden. Allah'a şükür emek nedir iyi bilirim.
İsim benzerliği konusundada haklı olabilirsiniz hak veriyorum sizlere fakat " merkezi " ibareli bir domainide sırf başka birinin, sizin tabirlerinizle bir dolandırıcının kullandığı isimle benziyor diyede isim değişikliğine gitmem, benim büyük bir hevesle ve büyük çabalarla çıkmış olduğum bu yolda kendime yapacağım en büyük saygısızlık ve en büyük şevk kırıcı tutumdur.
Kaldı ki, Allah korkusu olan hiçbir şahısta insanların alın terlerini heba etmez. Ettirmezde.
Teşekkür ederim yine de sizlere.

Play

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam arkadaşların takıldığı nokta
underconstruction.jpg
BUDUR

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladım arkadaşımda, ben açıklamamı yaptım zaten bu konudaki. Bukadar takınılacak şey nedir onu kavrayamadım ben?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5