İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hotbar reklamları

O

OyunAlemi

Misafir
söyle:] hayır ultrasponsor vermiyor ama kişisel veriyorlar
ben tavlada günde 50 bilemedin 25 kadar üye yapıyorum 1000 2000 down oluyor hotbar daha kazanclı gelicektir kim veriyor
freeze.com degil ha hotbar:]

M

murme

Misafir
bende ögrenebilirmiyim arkadaşlar sponsora ithiyaıcım var cok

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hotbar'ın kendi sitesinden ortaklık formunu doldurdum ama bi cevap gelmedi. Başka yerden alınıyorsa biri söylesin sevabına :)

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
neden burdan paylasılmıyor herkes msn deyıp gitmıs?
Paylaşinca kazancınızmı duşuyor?
sistem hakkında bılgisi olan yazsın herkes kazansın sizin cebınızden çıkmayacak.

G

gibigibiyim

Misafir
Dünya menfaat dünyasi,hotbar olayini ilk defa gördüm,bende gerekirse telefon acicam gerekirse bu firmaya gidicem,inada inat bende bu düzeni bozmazsam tatar ramazan degilim ;)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu kullanacaginiza adremedy kullanin daha iyi onunda bannerleri bu sekilde canli download etmelerini bekleyip kazanmaktansa adremedy kullanin tiklama basina kazanin tiklama basi 10-12 cent veriyordu
tiklamanin yaninda kucukde olsa belli bir gosterim ucretide oduyorlar

S

.SErKAn.

Misafir
Her siteye verilmediği gibi sistemsiz dağıtımı da yasak; şeklinde biliyorum.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harbi arkdaslar nasil oclek bu is bedne eklemek istiyorum..
lutfen yardimci olun yaa..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5