İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hotfile mı turbobitmi fazla kazandırır ?

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
turbobıtde al unclosıve mı generalmı yapıcam o ayarlardan bırde dosyalarımda dosyalar var dosyada dosyalar yok

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Hocam zamanında hotfileda kullandım tüm dosyalarımı telif hakkı nedeniyle sildi.Kendi yaptığım banneri bile sildi.O zaman nasıl ödeme alacaksın ?

biraz önceki sölediğinde bu anlam çıkmıyordu. telif hakkıyla silinen dosyalara bir şey diyemem fakat hotfile de ödeme de aksaklık olmuyor

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öncelikle hiç biri garanti değildir! Güvenilirlik ve sabıkalılık konusunda değerlendirecek olursak hotfilenin kapkara bi sabıka kaydı mevcut suçu ise "telif hakkı yalanı" ( kendinize ait amatör bi video çekin ve deneyin ona bile telif hakkı diebilir) kısacası pek çok kişi hotfilenin asılsız telif hakkı iddialarının mağduru oldu ve bu genellikle 15 dolar biriktikten sonra akıllarına gelior..

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Öncelikle hiç biri garanti değildir! Güvenilirlik ve sabıkalılık konusunda değerlendirecek olursak hotfilenin kapkara bi sabıka kaydı mevcut suçu ise "telif hakkı yalanı" ( kendinize ait amatör bi video çekin ve deneyin ona bile telif hakkı diebilir) kısacası pek çok kişi hotfilenin asılsız telif hakkı iddialarının mağduru oldu ve bu genellikle 15 dolar biriktikten sonra akıllarına gelior..

doğrudur bilmiyorum ben şu ana kadar hep ödeme aldım çok şükür öyle bir problemle de karşılaşmadım :)

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dostum bende aldım 4 ayda 100 dolardan fazla aldım ama sonra bi baktım benim başrolde oynadığım videoya telif hakkı dediler! o kadar msj atıp itiraz ettim muhatap bile bulamadım ve ilginci hesabı kapattıklarında tam 14 dolar vardı 2 gün bekleseler parayı alma hakkı doğacaktır zaten adam vermese parayı nereye gidip dert yanacan bizimle iş sözleşmesi yapmıolar ki her durumda onların vicdanlarına kalıor alacaklarımız bence sabıkalı sitelerden uzak dur er-geç başkasının başına gelen seninkinede gelecektir, bu sadece bi zaman meselesi..

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
dostum bende aldım 4 ayda 100 dolardan fazla aldım ama sonra bi baktım benim başrolde oynadığım videoya telif hakkı dediler! o kadar msj atıp itiraz ettim muhatap bile bulamadım ve ilginci hesabı kapattıklarında tam 14 dolar vardı 2 gün bekleseler parayı alma hakkı doğacaktır zaten adam vermese parayı nereye gidip dert yanacan bizimle iş sözleşmesi yapmıolar ki her durumda onların vicdanlarına kalıor alacaklarımız bence sabıkalı sitelerden uzak dur er-geç başkasının başına gelen seninkinede gelecektir, bu sadece bi zaman meselesi..

zaten paylaşımlarımda alternatif kesin kullanıyorum ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5