İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotmail bulk için hotmail ile goruşme

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar galiba bu sorun için hotmail ele goruşup kayıt yaptırmammız lazım...hangi adresten iletişime geçiyoruz bilen var mı?

Teşekkürler

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hotmail junk'a düşen mailler için kastediyorsan yanılıyorsun, mail postaladığın sunucunun reverseDNS ayarı yapılmadıysa, bunu spam olarak algılayıp herzaman junk'a düşürür.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hotmail junk'a düşen mailler için kastediyorsan yanılıyorsun, mail postaladığın sunucunun reverseDNS ayarı yapılmadıysa, bunu spam olarak algılayıp herzaman junk'a düşürür.

Hatta ve Hatta sunucunun reverseDNS kaydı yoksa hotmail maili hiç kabul etmeyip bir hata mesajı ile size geri gönderir

ne yapmak istediğini biraz daha anlatabilirsen yardımcı olmaya çalışalım buradan.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hodtgator dan reseller kullanıyorum büyük ihtimalle reservedns kaydı vardır diye düşünüyorum ....
ya siteden mail gonderince tüm maillerin inbox ına düşüyor hotmail de junk a düşüyor...
ne yapmak istiyorum tüm maileer inbox a düşsün :D

hostgator hotmail ile goruşmeniz lazım dedi o yuzden....

hostgator hotmail ile goruşmeniz lazım dedi o yuzden....

theplanet dedi ozur dilerim.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hostgator theplanet dc den alıyor zaten serverları ve ev1 servers ile theplanetta birleşmiş durumda neyse bu tarafını geç işin:)

Mailleri smtp ile mi gönderiyorsun sitenden yoksa phpmail fonksiyonu vb.. ilemi gönderiyorsun?

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hotmail inbox artık arkadaşın dediği gibi birbir görüşülerek sağlandığını biliyorum. Diğer spf, reverse olaylarını artık umarsamıyor ne yazık ki. Ama ben bu şekilde inbox a düşürüyorum diyorsanız bilemem.

Görüşmelerde gün içinde kaç sayıda mail çıkacağını falanda bildiriyorsunuz, öyle görüştüm tamam olayıda yok. Yani hotmail artık her siteden mail kabul etmiyor. Bence haklıda.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya baştan savma değil hatta ben thepalanet ın o cevabından sonra bir server alayım mı diye düşündüm.bir firma bu kadar net ve dürüst olabilir:D yapılamayacak vaatlerle mal satmaktansa bence en iyisi.ki şuan hostgator da yım inanılmaz memnunun harika bir müşteri hizmetleri var zaten bulk problemini çozduler ama sonra tekrar bulka duştu bu da reseller da olduğum için kaynaklanıyor bence diğer hesaplardan kaynaklanıyor.fiyatları ortalamaya gore pahalı ama tek geçerim ...

shehsuvar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
suncuya göre deişiyor diyorsunuzda , yahoo ve gmail de normal , hotmailin bazı adreslrinde normal bazılarnda bulk klasörüne gidiyor a gidiyor . bu ne demek oluyor ?

Malcolm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de hotmailin bazisina hic gitmiyor, bazisina ise gidiyor. Bulkta da yok diyor uyeler aktivasyon maili, ama site loglarinda referrera baktigimda cok mail.live.comdan mail tiklamasi goruyorum. Ben de anlam veremiyorum...
Eger aranacak biryer varsa biliyorsaniz soyleyebilirseniz sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi