İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hotmail hk. acil yardım

baybilir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim hotmail adresim 2 haftadır otomatik mail gönderiyor. Ne yapmam gerekiyor acil yardım lütfen
Örnek:
This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Unable to deliver message to the following recipients, due to being unable to
connect successfully to the destination mail server.

Sevgilin seni seviyor mu sevmiyor mu

Hemen ögrenmek ister misin?

Asagidaki adrese gir sevgilinin seni ne kadar sevdigini ögren.

Adres:

http://www.sarkinigonder.com/askinimetrele

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sifreni değiştirmeyi dene, sanırım otomatik mail adreslerinie giriyorlar listendekilere mail atıyorlar daha öncede konusu acılmıstı yanlıs hatırlamıyorsam

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sifreni degistir, bilgisayarini zararli yazilimlara karsi tara. (kaspersky, nod32 gibi programlarla)
iyi calismalar

baybilir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şifreyi değiştirdim. bilgisayarımda nod 32 kurulu umarım aynı şey tekrarlanmaz teşekkürler

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesajın sonundaki site adresini editle ve sil bence birde bu şer***ze backlink vermiş olma. Aynı olay hepimizin başına geldi neredeyse son zamanlarda ringofon satış ortaklarından bir kaç zavallının msn block statüs siteleri ile oynadıkları bir oyun bu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5