İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotmail mail gönderme sorunu

esrainci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, Hotmailden mail gönderimi yapmak istedigim zamanlarda sürekli uyarı veriyor ve bir türlü gönderim yapmıyor.
Bilgi sahibi olan arkadaslar yorumlarıylar yardımcı olurlarsa sevinirim iyi forumlar

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Merhaba, Hotmailden mail gönderimi yapmak istedigim zamanlarda sürekli uyarı veriyor ve bir türlü gönderim yapmıyor.
Bilgi sahibi olan arkadaslar yorumlarıylar yardımcı olurlarsa sevinirim iyi forumlar

Böyle sorunlarla sık sık karşılaşıyoruz. Genelde gönderilen adres kullanılmadığında böyle hatalar verir. Fakat bazı zamanlar hotmail'in böyle hatalar yaptığına şahit oldum. Alternatif gönderim metodlarını deneyebilirsiniz. Gmail hesabı açabilir ve oradan yollamayı seçebilirsiniz.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Birkaç farklı sebebi olabilir ama hotmailden ben de çok sıkıntı çektim. Bazen göndermiyor, bazen mail gelmiyor. Yani büyük ihtimalle bir çözümü yok bunun...

hostingwp

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
email gönderdiğiniz hosting hesabınızın IP si karalisteye girmiştir.
Hosting nereden aldıysanız orayla iletişime geçiniz veya email gitmiyorsa hata raporu geliyordur,onu bana gönderin ben size nedenini söyleyim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5