İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hotmail yardım ) :

Z

zeynelkoc

Misafir
Mailimi hergün açtığımda aynı şeyle karşılaşıyorum ve bu yüzden belki de gerçek kullanıcıların yolladığı mailleri alamıyorum

junk mail klasoru olduğu gibi 40+ KB lık attachli viruslerle dolu oluyor ve bu da 2 MB lık hotmailin kapasitesinin dolamsını sağlıyor

şu anda block listem olduğu gibi dolu olduğu için engelliyemiyorum zaten tek bir mailden de gelmiyor

bana bir çözüm önerebilirmisiniz??

http://zeynelkoc.port5.com/hotmail.jpg screenshot a suradan bakın isterseniz

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynelcim ne yazıkki bunun bir çözümü yok..
ben yahooda aynı durumdan müzdaribim
eskiden engelleme yapınca korunuyordum..Ancak dedigin gigi nasıl beceriyorlarsa aynı mail defalarca farkli maillerden geliyor..
yavas yavas baska maillere dogru yonel bence..

p.s: posta kutum copluk gıbı oldu.(cogu virus) Bulk diye bir koruma var gelenleri oraya yonlendirdim. Ama arada normal maillerde siliniyor gidiyor.. web i bu noktaya getirenleri allah b.... v.....n !!!

Z

zeynelkoc

Misafir
gmail kullanıyorum zaten onda şimdilik bir sorun yok ama birçok sisteme bu mailim ile üyeyim gerekli olacak mailler arada gidiyor ben onları kurtarmaya çalışıyorum

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynelkoc' Alıntı:
gmail kullanıyorum zaten onda şimdilik bir sorun yok ama birçok sisteme bu mailim ile üyeyim gerekli olacak mailler arada gidiyor ben onları kurtarmaya çalışıyorum

gelen mailleri ayıkladıktan sonra.. onemli maillerin geldigi yerlere gmail i verebilirsin..

walla aslında senin durumunu anlıyorum insallah daha iyi bir cevap veren arkadas cıkacaktır bu konuda...

G

Gencturk.Net

Misafir
Kurallardan o virus eklentili mesajları anında çope göndermesini ayarlayabilirsin sanırım, çöptekiler çünkü kapasite acısından sayılmıyor.
Hotmail kullanmıyorum ama eklenti boyutuna göre bir kural ekleyebiliyorsan 43 ve 52 kb eklentili mesajları silmesini sağla veya eklenti isminde sürekli tekrarlanan bir kelime veya uzantı varsa (mesela .pif) bununla da çöpe göndermek için bir kural yapılabilir.

Z

zeynelkoc

Misafir
ya istesem haymacın da dediği gibi mp3lerim.com themp3king.com hzgroup.net haymac.info gmail.com yahoo.com bi sürü mailim var ama benim için önemli olan bu hotmail

dediğiniz gibi bi bakayım ayarlarına belli bir boyuttan fazlasını alma diyeyim

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yahoo mail bu tip spam maillerde en başarılı ayıklayıcı bence bana günde 1200'ün üzerinde bu tip mail geliyor. gerçekten önemli maillerin çok çok az kısmı buraya giriyor. oda konularında dosya uzantısı yazanlar genelde. eğer mail aldığınız kişileri adres defterine eklerseniz asla bulk'a gitmez..

gmail hızlı gibi, gayette büyük ama insan eski alışkanlıklarından kolay vazgeçemiyor.

E

esser

Misafir
Valla ben bu sekilde bir iki adet mailimi kaybettim Evet kaybettim sayılır.Bircok program denedim hic bir anti-spam programı engel olamadı.Bence temiz bir mail kullanmaya basla ve guvenilir olmayan sitelere uye olurken bu spam dolu mail adreslerini ver.Çünkü bu güvensiz siteler dagıtıyor mail adreslerini spamcılara.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotmailini 250 mb yapmak için olan ipucu ipucu sayfasında duruyo ordan al 250 mb yap olay kapansın;) heralde 250 mbde yolluyamazlar....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5