İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotpop size hiç teklif yaptımı ?

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

3 gün önce sedoya çektiğim bir domainim için aynı gün www.hotpop.com gibi büyük bi pop3 mail servisinin yetikilisinden mail geldi.
Domainimle ilgilendiklerini söylediler...Ben my page olarak kullandığımı aynı domainin hotmail uzantılı olanını msn olarakta kullandığımı belirttim eğer cazip teklif yaparsanız düşünürüm dedim.Dün tekrar cevap geldi ve domain + @hotmail.com uzantılı mail için 15.000 - 16.000 dolar mı düşünüyorsuuz yoksa dahamı yüksek dediler inanamadım.Size çok iyi bir teklif yaptık bu fiyata kimse almaz adresinizi dedi acil cevap beklediklerini ödemeyi hemen yaıcaklarını yazmışlar.
Forumdada bir arkadaşımız 400 dolara sattığını yazmış...Ulaşmaya çalıştım kendisine pek girmiyor sanırım siteye.
Acaba başka domain satan varmı bu şirkete ve izliyeceğim yol sizce ne olmalı ? sedo üzerinden mi satmalıyım...
Bu işin piri arkadaşlara danışmak istedim.

Teşekkürler...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sedoya ekle ödemeyi yapmalarını bekle öderlerse yolla parayı ye ... Başka türlü isterlerse maili şikayet et :)

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo üzerinden satıcamda neden böyle bir teklifle ısrarlı bi şekilde istiyorlar anlamadım...
bende abartmak istemiyorum...o yüzden daha önce satan varmı sormak istedim...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
büyük bi ihtimal fake bir alım isteğidir ancak domaini bilmediğim için yorum yapamıyorum belkide projeleri vardır onun için biranönce ısrarlı bişekilde almaya çalışıyolardır sedoda 16000 fazla bişey değil tabi istiyene rastladıysan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5