İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hp yazıcılar icin kartuş dolum seti

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7630754_0.jpg

Hp yazıcılar icin kartuş dolum seti
hp kartus mürekkebi % 100 orjinaldir.
30 Dolum Siyah
30 Dolum Renkli
Kutu icerigi
50 ml Magenta (Kırmızı)
50 ml Yellow (Sarı)
50 ml Cyan (Mavi)
50 ml black (siyah)
50 ml black (siyah)
50 ml black (siyah)
50ml ağız temizleme solisyonu
2 adet pudralı eldiven
4 adet 5ml enjeksiyon
1 adet dolum teknikleri CD'si
30 adet renkli etiket
30 adet siyah etiket
urun fiyatı: 20 YTL
Anlaşmalı kargo ile turkiyenin her yerine 5 ytl.​

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Selam birader belki sen anlıyosundur hazır seni bulmuşken yazıyım.Benim lexmark z617 renkli inkjet yazıcım var kartuşları bitmişti siyah kartuşunu doldurttum dolduran yerde dandik dolum yapmış heralde siyah kartuşta şuan boya var ama yazmıyor donmuştur diye sıcak suyada bıraktım ama takıyorum bikaç satır böyle kesik kesik bozuk şekilde yazıyor sonra hiç yazmıyor.Gittim doldurduğum yere orasıda taşınmış taşındığı yeride bulamadım kartuş elimde kaldı.Bunu kartuş dolduran bi yere götürsem içindeki boyayı boşaltıp bana doğru düzgün yazacak boyayı doldurabilirmi? Renkli kartuşumu başka bi yere doldurttum orjinali kadar olmasada idare edecek derecede iyi yazıyor ama siyah kartuş elimde kaldı.İçindeki boya çıkarılıp yerine kaliteli boya konulabilirmi? İnternette baktım ama orjinal kartuşta ortalama 30 ytl civarı 2 kartuşun orjinali yazıcıdan daha pahalı oluyor..

Yazıcı:
Z617-.jpg

Kartuş:
5060.jpg

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gokhan kardeş evet kartuş dolumu yapan bilgisayarcıya götür durumu anlat onlar gerekirse kartuşun icini temizler ve icindeki süngerleri degiştirir. yeniden kaliteli mürekkeple doldurursa orjinali gibi cıktı alabilirsin.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Peki temizleme için ekstra bi ücret talep ederlermi?

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında kendinde doldurabilirsin. ben sana temizleme spreyi + sünger + ve kartus dolum seti gönderebilirim. 1 kartusu 1 ytl den daha aşagıya maledersin.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yok bana pek lazım olmuyor.1 yılda 1 kartuşu zor bitiriyorum doldurmak yetiyor.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
ozaman dedigim gibi kartus dolumu yapan bi bilgisayarcıya gidip durumu anlat. onlar gerekeni yaparlar. gerekirse icindeki süngeri degiştirsinler. nerelisin ?

annem babam ordulu bende doğma büyüme istanbulluyum.Dediğin gibi yapıcaz artık para isterlermi temizlik yaptılar diye?

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
annem babam ordulu bende doğma büyüme istanbulluyum.Dediğin gibi yapıcaz artık para isterlermi temizlik yaptılar diye?
temizlik icin para isteyeceklerini sanmıyorum. ama icindeki süngerleri degiştirirlerse süngerler 0,30 ytl gibi bişiy onuda istemez heralde. sen yinede başta konuş. ne kadar isticekler. dolum için.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel bir ürün fiyatıda gayet iyi.Fakat bana uymaz..
Astında tam benim gibiler için yeni yazıcı alalı 1 sene oldu 3. ayda bitti aradan 7 ay geçti, hala kartuş alıp dolduracağım hesapta :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
temizlik icin para isteyeceklerini sanmıyorum. ama icindeki süngerleri degiştirirlerse süngerler 0,30 ytl gibi bişiy onuda istemez heralde. sen yinede başta konuş. ne kadar isticekler. dolum için.

Renkliyi doldurttuğum yer renkliyi 6ya siyahı 5e dolduruyor.

alperen221

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım eger elindeki HP 336-350,342-351 KARTUŞ DOLUM SETİ - CESCESOR ise ve kullanmadıysan acılmamıs kutusunda ise ben bi set almak istiyorum msn [email protected]

tango34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana acilen bir adet set lazım nasıl irtibata geçebiliriz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi