İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HSBC? 320 euro luk cek var ne yapayim? akbank mi hsbc mi

A

aynalikahve1

Misafir
İYİ GUNLER. BENDE 320 EURO LUK BIR CEK VAR. BU BANKA GUVENİLİR MI PARAYİ NE KADAR ZAMANDA NE KADAR KESEREK VERIYORLAR?akbank mi hsbc mi yoksa yapi kredi mi cozum?

M

maxxlist

Misafir
bence akbank...
HSBC hakkında bir bilgim yok...
ama akbank en geç 30 gün içinde komisyonsuz paranı veriyor.......

hayırlı olsun bu arada nerden aldın bu çeki=?
bizimle paylaşırsan sevinirim........

bana ulaşırsan mutlu olurum.
Mail: [email protected]

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
fatih anladığım kadarıyla paid explosion dan almış... adamın profilinden site url sini gorebilirsin... iyi kazanç... darısı başımıza... :)

A

aynalikahve1

Misafir
hayir arkadaslar.. willhillden aldim.. ancak maalesef su ana dek kullanamadim. benim bir de gobek adi var ikinci isim o yuzden bunda sorun cikar dediler. ben de geri gonderdim simdi tekrar gonderecekler..

I

ironduke

Misafir
kimse komisyonsuz para vermez...
ben yapı krediden memnunum, 15$ komisyonla 3 haftada para geliyor

U

unhappyboy

Misafir
parayı aldığın sitenin açıklamasını yazarmısın?
Nasıl ödeme yapıyorlar?
ne istiyorlar vb

C

CaptureManiac

Misafir
willhill.com yasakpara sitesidir.
spor vs. oyunlarına yasakpara oynarsın. düşük miktarlarda oynarsın, ilk iki oyunu kazanırsın. sonra gaza gelip elde avuçta ne var ne yok yatırırsın. kaybedersin. intahar edersin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5