İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

htaccess hakkında bir soru?

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Php sayfaları seo optimizasyon için htaccesden html gibi gösterebiliyoruz , benim sorum html bir sayfayı htaccess ile asp gibi gösterebilir miyiz?

Bilenlerin boş bir htacessin içine tam ne yazacağım konusunda yardımcı olmalarını rica ediyorum ;)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazılabileceğini düşünüyorum internette bayağı bir döküman var bu konuda.Cevap verilmediği için yazmak istedim.asp uzantılı değil uydurma uzantıların bile istenen sayfalara çevrildiğini okumuştum inş. yanılmıyorumdur.
kolaylıklar..

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanıtlar için teşekkür ederim , linux sunucuda dosyanın adını değiştirmek yetiyormuş onu öğrendim.. ornek.html dosyasının adını ornek.asp diye kaydettiğimde ve browserdan ornek.asp yazdığımda sorunsuz çalıştı..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yanıtlar için teşekkür ederim , linux sunucuda dosyanın adını değiştirmek yetiyormuş onu öğrendim.. ornek.html dosyasının adını ornek.asp diye kaydettiğimde ve browserdan ornek.asp yazdığımda sorunsuz çalıştı..

yanlış bilgi vermeyin içerisinde asp veya php kodu içermediği için sorunsuz çalışmış.

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu zaten kodlama ile ilgili değil ki! Html olan bir dosya çalıştığında asp gibi nasıl görünür konumuz.. yani sonuç itibariyle htmlden söz ediyoruz..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
tamam belirtelim :) belirtmezsen bilmeyenler direk url rewrite yapacağını sanıp tüm php dosyalarını html yapmasınlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5