İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

html şirket siteleriniz itina ile hazırlanır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X

Xman

Misafir
Yavuz mobilyayı inceledim pekde profesyonel bir çalışma değil hatta amatör bile sayılır böyle bir referans vermeniz başlangıç için hiçde iyi olmamış :(

scarface35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web siteyi firmanın özelliklerini ve ürünlerini en iyi şekilde sunan değilmidir bu siteyi adamlar çok beğendi sade ve insanların aradığını hemen bulabilen bi site karmaşık oladuğu zaman çok daha mı iyi adamlar böyle bişey istedi yaptık ve baltalıyosunuz ki konuyu

X

Xman

Misafir
Konu baltalamıyoruz görüşlerimizi yazıyoruz bu görüşleri dikkate alıp değerlendirmen gerekirken fevri mesajlar yazıyorsun, hayırlı işler size.....

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Aslında ben scarface35 arkadaşı biraz haklı buluyorum. Şöyle düşünelim.

İki farklı restorant düşünelim.

Birisinin müşterileri "yemesine içmesine, giyimine kuşamına dikkat eden" müşterilere diğer restorant ise "aman sonuçta yemek, ucuz olsunda karnımı doyursun yeter ben buna razıyım" diyen müşterilere sahip olsun.

Aslında bu da biraz buna benziyor. O yüzden burada arkadaşa "kardeşim sen buna site tasarımı mı diyorsun ? Peh..." gibi eleştiriler yapmayı doğru bulmuyorum. Onun yerine kendi bilgimizi bir nebzede onla paylaşmayılız. yani gerçek eleştiri yapmalıyız.
Sonuçta müşterisi beğenmiş...

belli ki arkadaş girişimci birisi. bu açıdan tebrik etmek gerekli diye düşünüyorum... Bence doğru yolda gidiyor. Ama tabiki kendisini de bu konuda "Tasarım" mutlaka geliştirmeli. Aksi halde bu doğru yolda tökezler. olduğu yerde sayar ki buda bir süre sonra olmak istediği piyasadan silinmesi demektir.

Ama arkadaşım eletirilere de açık olmalısın ve bir eleştiri ne kadar kötü olursa olsun bunu kendine olumlu bir kazanç sağlayacak şekilde değiştirmelisin...

Çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Çalışmak Çalışmak Çalışmak ...

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Aynısını yapabileceğim kanaatindeyim ancak kendimi profosyonel olarak tanımlamıyorum.
Ayrıca müşteri beğendiyse tabiri caizse bize halt yemek düşer.

Hayırlı İşler Dilerim

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
dışarda internetten bi haber kişiler çalışmalarınızı beğenebilir. Ama burda tasarım yönü en zayıf olan kişi bile bu tarz bi site çıkartabilir. Kimse size kişisel bir mesaj atmıyor önerileri dikkate almanızı tavsiye ederim. Benim önerim profesyonellik seviyenizi ölçmek için önce yapılmış siteleri ziyaret edin aradaki farkı çok çabuk anlarsınız

scarface35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında ben scarface35 arkadaşı biraz haklı buluyorum. Şöyle düşünelim.

İki farklı restorant düşünelim.

Birisinin müşterileri "yemesine içmesine, giyimine kuşamına dikkat eden" müşterilere diğer restorant ise "aman sonuçta yemek, ucuz olsunda karnımı doyursun yeter ben buna razıyım" diyen müşterilere sahip olsun.

Aslında bu da biraz buna benziyor. O yüzden burada arkadaşa "kardeşim sen buna site tasarımı mı diyorsun ? Peh..." gibi eleştiriler yapmayı doğru bulmuyorum. Onun yerine kendi bilgimizi bir nebzede onla paylaşmayılız. yani gerçek eleştiri yapmalıyız.
Sonuçta müşterisi beğenmiş...

belli ki arkadaş girişimci birisi. bu açıdan tebrik etmek gerekli diye düşünüyorum... Bence doğru yolda gidiyor. Ama tabiki kendisini de bu konuda "Tasarım" mutlaka geliştirmeli. Aksi halde bu doğru yolda tökezler. olduğu yerde sayar ki buda bir süre sonra olmak istediği piyasadan silinmesi demektir.

Ama arkadaşım eletirilere de açık olmalısın ve bir eleştiri ne kadar kötü olursa olsun bunu kendine olumlu bir kazanç sağlayacak şekilde değiştirmelisin...

Çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Çalışmak Çalışmak Çalışmak ...
yorumların ve yapıcı eleştirilerin için teşekkürler

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Burada yapıcı eleştiride bulunan tek ben değilim ama ! buna da dikkat etmenizi öneririm...

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Biraz Kötü referans vermissiniz. Bence baslanbgıc icin kendi kendinizi baltalamaktasınız.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Biraz Kötü referans vermissiniz. Bence baslanbgıc icin kendi kendinizi baltalamaktasınız.

Katılıyorum

sanırım bize gelip tasarım fiyatı sorduklarında bu ne ya 50 ytl ye site yapan bi dünya adam var dedikleri böyle oluyor

bence daha çok çok ileri seviyelere gelmeden tasarım yapıyorum diye duyurmayın öncelikle kendinizi iyice geliştirin.

Emek harcanmış tasarıma belli ama her webmasterın ilk öğrendiği sayfa adlarında tr karakter KULLANMAMA BOŞLUK (SPACE) ve diğer karakterlerin kesinlikle kullanılmaması gibi temel kurallara bile dikkat edilmemiş.

Ayrıca title tag inide düzenleyip Untitled likten kurtarın sayfaları çünki arama motoru sonucunda yada siteye girdiğinde sayfa adını Untitled olarak görmek bir çok insanın acayibine gidecektir.

Ve anladığım kadarı ile frontpage ile hazırlamışsın sayfaları öncelikle o acayip programı pc den kaldırıp biraz daha gelişmiş tasarım programlarına yönelip öğrenmeni tavsiye ederim

bu mesaj aşağılama değil tavsiyedir
-- bitti --

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Katılıyorum

sanırım bize gelip tasarım fiyatı sorduklarında bu ne ya 50 ytl ye site yapan bi dünya adam var dedikleri böyle oluyor

bence daha çok çok ileri seviyelere gelmeden tasarım yapıyorum diye duyurmayın öncelikle kendinizi iyice geliştirin.

Emek harcanmış tasarıma belli ama her webmasterın ilk öğrendiği sayfa adlarında tr karakter KULLANMAMA BOŞLUK (SPACE) ve diğer karakterlerin kesinlikle kullanılmaması gibi temel kurallara bile dikkat edilmemiş.

Ayrıca title tag inide düzenleyip Untitled likten kurtarın sayfaları çünki arama motoru sonucunda yada siteye girdiğinde sayfa adını Untitled olarak görmek bir çok insanın acayibine gidecektir.

Ve anladığım kadarı ile frontpage ile hazırlamışsın sayfaları öncelikle o acayip programı pc den kaldırıp biraz daha gelişmiş tasarım programlarına yönelip öğrenmeni tavsiye ederim

bu mesaj aşağılama değil tavsiyedir
-- bitti --

Bak arkadaş sizin için üşenmemiş çok güzel tavsiyeler de bulunmuş. Bence değerlendirmeniz gerekli...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Başka referans yok ki adam neyi versin?
1 tane referansı olan, tek sayfa bir kaç sabit renk ile sözüm ona tasarım yapan, sadece kendisine hak verenlerin yapıcı eleştiri yaptığını düşünen bir zihniyet..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
1 tane referansı olan, tek sayfa bir kaç sabit renk ile sözüm ona tasarım yapan, sadece kendisine hak verenlerin yapıcı eleştiri yaptığını düşünen bir zihniyet..

o tarz insanlar çok NeFuSa :=) bende çok sabırlıyım. Dikkat edersen attığım mesajlarla bende onu anlatmaya çalışıyorum... İnşallah anlatabilmişimdir.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Haklısın Abi o tarafını düsünmemiştim tek referansı :S

scarface35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeter aq bu ne yaa adamı bıktırırsınız siz size nne kardeşim adam buna tam 400 ytl verdi size ne yaaa alan memnun satan memnun konu kilit plss siz adamı delirtirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5