İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

http://www.7daysplan.com/

A

amaan

Misafir
Gönderirlerse hemen belgeyi yapıştır buraya şöyle kasıla kasıla bi bakem :D

L

LNWServers

Misafir
cok fazla veriyolar ya bu ne :) valla %1700 e 200 yatırırım eger gelirse bu para

cculha

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
LNWsERVERs şu 250$ ının kazancını alınca buraya yazmayı unutma 1 zahmet..

D

dnturkey

Misafir
arkadaşlar yabancı forumlarda biraz baktım da ödeme alamayanlar. scam olduğunu söyleyenler vardı. inşallar sorun çıkarmaz...

açıkçası ben güvenip para yatıramadım.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dnturkey' Alıntı:
yabancı forumlarda biraz baktım da ödeme alamayanlar. scam olduğunu söyleyenler vardı. inşallar sorun çıkarmaz...

açıkçası ben güvenip para yatıramadım.

aynen katıLıyorum ... Bir çok hyip takip sitesinde ödeme yapmadığı gösteriliyor aman dikkat...

L

LNWServers

Misafir
gokhanuslu Jan-21-2006 04:42:55 PM $852.00

Hayırlı olsun hheheh

L

LNWServers

Misafir
Evt 250 $ yatırmıştım bu ödemeyi aldım 1 günden fazla sürdü fakat bence ödeme yapıyorken kacırmayın, isterseniz ss de yapabilirim.

A

amaan

Misafir
Belge göstermeyi ihmal etmeyin arkadaşlar diğerlerine güven olur .. Unutmayalım Lütfen ;)

L

LNWServers

Misafir
ok gece ss yapıp göndericem gece şuan zamanım yok ama güzel kazançtı valla :p

G

Geveze.at

Misafir
Yeter artik ama,
her buldugunuz siteyi burada yayinliyorsunuz. Buna bir düzen gelmesi lazim.

A

amaan

Misafir
Ya azcık şu yabancı forumlardan örnek alsak. yani ödemeyi alan başlık açıyo ve sitenin adıyla açıyor hangi site ise o sitenin adı başlık oluyor yani böyle daha iyi bence. Admin duy sesimizi ek kural istiyoruz :)

L

LNWServers

Misafir
...

size ss gönderecegimi söylemiştim hatırlıyorsanız! Bu kadar sabırsız olmayın alın buda kanıtı!
7days.JPG

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayırlı olsun LNWServers
Bakalım benimkide yarın dolacak. Oranları değişmiş. Eskiler silinmeye başlıyacakmış. Yatıracaksanız yeni planlara paranızı yatırın yoksa para kaybedebilirmişsniz öyle yazıyor.

A

amaan

Misafir
Bende bişiler attım 3 günlük plana deneme amaçlı giderse ne yapalım :) Ayrıca şu an site çok yavaş açılıyor..

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
noldu buraya ya bugun doluyodu suresi planın. Stormpay hesabımı dondurulmuş neolmuş? ayrıca minimum ödeme 50$

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
stormpay hesabı kapatılmış ,tekrar açılması için site de yazılan şeyleri stormpaye göndermemiz lazım yani bir çeşit imza toplama gibi birşey , başımıza bunlar da mı gelecekti yaaa

A

amaan

Misafir
Alttaki metini direk stormpay a ticket olarak gönderdim.İnşallah doğrudur.

7daysplan ([email protected]) is a high yield investment plan whose Stormpay account was suspended today as a result of approximately 20 members filing claims against the site. The vast majority of the users of this site are highly satisfied members who stand to lose a lot of money in investments if this site is not re-opened as soon as possible. The reason given by Stormpay for this site being shut down was that the admin's IP was different from his actual location, it appears as though this is because the admin is staying with his girlfriend. Please re-open this site.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5