İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

http://www.turizmburada.com dolandırıldık

M

MerKuR

Misafir
ya tum gazete ve televizyonlarda haberi cıkmıs bu firmanın. ama kimse gelipde dolandırıldım yazmamıs. elinizde kanıt varmı acaba ?

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kanıtım mevcut az önce bir tanıdığım dolandırıldı.Adamın hesabına parayı yatırdılar ve otele gittiklerinde otel personeli dolandırıldıklarını iletti.Yerlerinin ayırılmadığını belirttiler.Gerekli işlemleri yapacaklar..Umarım bir hata sonucu böyle bir yanlışlık olmuştur ama bakalım ayrıntıları iletirim..

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.turizmburada.com sitesinin sahibi dolandırıcı sahsiyet sitesi üzerinden otel rezervasyonu kimliği altından insanların paralarını alarak dolandırmaktadır.Tüm bilgilerini tespit etmiş olup Dolandırdığın kişilerin hesaplarına yatırdıkları paraları geri ödememen dahilinde seni mahkemeye veriyorum hacıoğlu alt kimliğindeki sahıs..

şerefsizler.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen gün babam bakıyordu sitelerine..babama dedim sitelerinde hayır yok dedim..vazgeçmişti..
gazetede reklamları felan vardı bence beklenir bunlardan..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ya bence hata olmuştur adamların gazetelerde boy boy reklamı var bende nerden hatırlıyorum "burada" var ya domain de oradan ama bayağı kelli felli ve uzun süredir reklamları çıkıyor gazete de...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Adamlara halen ulaşamadık basındaki reklamlarına bakılırsa dolandırıcı olmadıkları düşünüyor ama bakalım sonucla ailem ve baya bi tanıdığım dolandırıldı bugun itibariyle..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Adamlara halen ulaşamadık basındaki reklamlarına bakılırsa dolandırıcı olmadıkları düşünüyor ama bakalım sonucla ailem ve baya bi tanıdığım dolandırıldı bugun itibariyle..

Ne hizmet satın aldınız acaba sakıncası yoksa yazarmısınız???

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ne hizmet satın aldınız acaba sakıncası yoksa yazarmısınız???

Ailem ve tanıdıkları çoğu ara tatili fırsat bilerek dinlenme ve gezme amaçlı( öğretmen çoğu ) otel rezervasyonu yaptırdılar bu firma aracılığı ile ama bugun otele gittiklerinde oteldeki yetkililer dolandırıldıklarını iletince durumun farkına vardılar.şuan başka bir otele geçtiler bu tatil baya bi pahalıya patladı ama bakalım olayın aslını öğrenerim.Mahkemeye verilebilir eğer bir yanlışlık yok ise..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"olayını aslını öğrenirim" diyorsun ve suçlama yapıyorsun. böyle protesto olmazki ama
bak iyinet kurallarında bile yazmakta : elinizde belge kanıt vs..olmadan suçlama yapmayın diye.

bahsedilen şekilde " dolandırmak " hiç kolay değil. bu işte bir yanlış anlama olsa gerek.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
"olayını aslını öğrenirim" diyorsun ve suçlama yapıyorsun. böyle protesto olmazki ama
bak iyinet kurallarında bile yazmakta : elinizde belge kanıt vs..olmadan suçlama yapmayın diye.

bahsedilen şekilde " dolandırmak " hiç kolay değil. bu işte bir yanlış anlama olsa gerek.

Nasıl kanıt yok yaw bu site aracılığıyla rezervasyon yaptırdılar ve parayı hesaplarına yatırdılar dekontları mevcut ve bugun otele gittiklerinde yerin ayarlanmadığını ve dolandırıldıklarını söylüyor otel personeli

Sen daha ne kanıtı istiyorsun iyimisin?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Nasıl kanıt yok yaw bu site aracılığıyla rezervasyon yaptırdılar ve parayı hesaplarına yatırdılar dekontları mevcut ve bugun otele gittiklerinde yerin ayarlanmadığını ve dolandırıldıklarını söylüyor otel personeli

Sen daha ne kanıtı istiyorsun iyimisin?

Arkadaşım sanki Favorites haklı elinde belge olmadan bir suçlama yapıyorsun Olayın işleyişi bence şöyle olmalıydı
-Siteden Hizmet aldınız
-Hizmet Ayıplı çıktı
-Mahkeme ye verdiniz (Olayı anladıktan sonra)
-Mahkeme soruşturma açtı ve bir sonuca bağlandı.. Menfi veya müsbet
-Bu sonuça göre "Bizi bu şirket dolandırdı mahkemeye verdik paramızı geri ödediler ama mağdur olduk Sakın X firmaya gitmeyin" olmalı diye düşünüyorum.
Biz şu anda sadece sen üyesin ve senin ağzından dinliyoruz olayı onları dinleme şansımız yok birde buradan düşün olayı..
Belki mağdur olduğun için kelimeler sana iğneli gelebilir Lütfen yanlış anlama amacım olayı toptan anlamak...

M

MerKuR

Misafir
Haberlere bakılırsa acentalıgı saglama benziyo kısa sureli sıkıntı yasanmıs olabilir otelle anlaşmada proplem olabilir. bence tam bi sonuc olmadan kimseye dolandırıcı damgası vurulamaz bence bu konu kapatılmalı kanıt ve belgen varsa ozaman tekrar acarsınız.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Haberlere bakılırsa acentalıgı saglama benziyo kısa sureli sıkıntı yasanmıs olabilir otelle anlaşmada proplem olabilir. bence tam bi sonuc olmadan kimseye dolandırıcı damgası vurulamaz bence bu konu kapatılmalı kanıt ve belgen varsa ozaman tekrar acarsınız.

Tabiyki haklısınız dolandırıcı dememek lazım konuyu editledim ama biz dolandırıldık yada büyük bir hataya kurban gittik ve bende bu sorunumu şikayet başlığı altında açtım sanırım sorun olmasa gerek..Zaten hatanın düzelmesi durumunda yine buradan haber veririm herkese..

M

MerKuR

Misafir
Tabiyki haklısınız dolandırıcı dememek lazım konuyu editledim ama biz dolandırıldık yada büyük bir hataya kurban gittik ve bende bu sorunumu şikayet başlığı altında açtım sanırım sorun olmasa gerek..Zaten hatanın düzelmesi durumunda yine buradan haber veririm herkese..
Sayet Dolandırılmıssan bu cok buyuk bi sebeke otelde ortakdır bu sebekeye.
yanlız sitesine bakarsan haberlere bakarsan dolandırma durumu yok gibi belki otelle acenta arasında bi anlaşmazlık olmus olabilir.Beklemekte fayda var otel yerine direk acentayla görüşün.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sayet Dolandırılmıssan bu cok buyuk bi sebeke otelde ortakdır bu sebekeye.
yanlız sitesine bakarsan haberlere bakarsan dolandırma durumu yok gibi belki otelle acenta arasında bi anlaşmazlık olmus olabilir.Beklemekte fayda var otel yerine direk acentayla görüşün.

bakalım acentaya ulaşmaya çalışıyoruz ne olacak sonu bilmiyorum..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşım sanki Favorites haklı elinde belge olmadan bir suçlama yapıyorsun Olayın işleyişi bence şöyle olmalıydı
-Siteden Hizmet aldınız
-Hizmet Ayıplı çıktı
-Mahkeme ye verdiniz (Olayı anladıktan sonra)
-Mahkeme soruşturma açtı ve bir sonuca bağlandı.. Menfi veya müsbet
-Bu sonuça göre "Bizi bu şirket dolandırdı mahkemeye verdik paramızı geri ödediler ama mağdur olduk Sakın X firmaya gitmeyin" olmalı diye düşünüyorum.
Biz şu anda sadece sen üyesin ve senin ağzından dinliyoruz olayı onları dinleme şansımız yok birde buradan düşün olayı..
Belki mağdur olduğun için kelimeler sana iğneli gelebilir Lütfen yanlış anlama amacım olayı toptan anlamak...

mahkemeye verilecekse burada protestoya ne gerek var. öyle veya böyle, dolandırıcılık ya da unutkanlık, hizmet karşılığından kaynaklanan bir mağduriyet var ortada. mahkeme ve sonucuna göre başlık açılması gerekse bu foruma gerek olmazdı!

S

SanalBilgi

Misafir
Ben mi yanılıyorum yoksa o haberlerin hiçbirinde bu sitenin ismi geçmiyor mu :) Ben b kaçına baktım ama turizmburada.com adını bir türlü göremedim..

Şayet öyle ise adam ne kadar zekice düşünmüş yahu :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
5 yıldızlı otelde, herşey dahil 99 Euro`ya 1 hafta tatil
ANTALYA`da faaliyet gösteren Wing Travel`in yerli turiste yönelik hazırladığı, `5 yıldızlı otelde 1 hafta herşey dahil 99 Euro` kampanyası, büyük ilgi gördü

Hazırladıkları www.turizmburada.com adlı siteden kampanyayla ilgili bilgi alınıp rezervasyon yaptırılabileceğini aktaran Elibol, vatandaşa kapısından giremediği otellerde tatil imkanı sunmanın mutluluğunu taşıdıklarını söyledi.
http://www.tumgazeteler.com/fc/ln.cgi?cat=33&a=1198449

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5