İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

huawei_hg521

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
beyler bu modemi kullanan varsa modem rsetledikten sonra kablosuz ağ şfiresi ne oluyor ? yani default şifresi ?

GsliKahraman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
normalde modemlerde default wlan şifresi olmaz diye biliyorum..
modem yönetim paneline web araüzünden gir 192.168 gibi bir adresi vardır modemin..
oradan yeni şifre ayarlamaya çalış
orasıda şifre isterse kullanım klavuzu gibi bişey varsa bak..

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
arkadaş kendi modemini değil komşununun modemini sıfırlamış. Nasıl yaptı bilmiyorum. Default bilmiyorum bende hep oluşturmuşumdur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Modeme Reset Atarsan Bilgiler Sıfırlanır Bu Yüzden İlk Şifreyi Girmeni İsteyecekler.ttnet İse ttnet'i Arayıp Sana Şifre Veriyorlar.Telefon Numaranından Senin Adresin Gözüktüğü İçin Hemen Şifreni Alabilirsin.
En İyisi EN Yakın Teknik Servis Varsa Onu Ara Daha İyi Olur..

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
http://192.168.2.1/ (kimi zaman http://192.168.1.1/)
genelde kullanıcıadı ve şifre ister.

Default ise kullanıcı adı : admin , şifre: password yada kullanıcı adı : admin , şifre: ttnet

panele giriş yaptığında modemin kablosuz ağ şifresini değiştirebilirsin.

(bu modeli hiç kullanmadım.)

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum ben wirelessine bağlandıgım kişinin yanlışlıkla modemini resetledim. şifrede gitti :D yani default şifreyi arıyorum.

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yahu dostum sen beni anlamıyon mu? bağlı olmadan ben modeme nasıl giriş yapabilirim ?

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim modemin(ZyXEL P-660W) altında yazıyo resetleyince gelen ağ adı ve şifre ama her modemde farklı oluyo default ağ adı ve şifre.. Ama o modemde belki belli bi şifre vardır. Sitesine bakabilirsin.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ttnetin yeni hediye modemlerinden se eğer bahsettiğin model, onlara kablolu bağlanmak zorundasın.
Yada modemin altında yazan kablosuz şifresini girmelisin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5