İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hüküm ve Şartları gözden geçir

coskunk58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce adsense hesabıma girdim ve karşıma bu çıktı bilgisi olan arkadaş varmı

Google AdSenseTM Çevrimiçi Şartlar ve Koşullar

GOOGLE ADSENSE ÇEVRİMİÇİ PROGRAMINA KATILIM İÇİN KAYDOLMADAN ÖNCE LÜTFEN İŞBU HÜKÜM VE ŞARTLARI VE SSS’I DİKKATLE OKUYUNUZ. GOOGLE ADSENSE ÇEVRİMİÇİ PROGRAMINA KAYDOLMANIZ VE KATILMANIZ, BU ŞARTLAR VE KOŞULLARI VE BUNLARIN SONUCUNDA OLUŞAN YASAL HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELMEKTEDİR. BU ŞARTLAR VE KOŞULLARI KABUL ETMEDİĞİNİZ TAKDİRDE, LÜTFEN BU PROGRAMA KAYDOLMAYINIZ VEYA KATILMAYINIZ.

çok uzun olduğu için devmını eklemedim

-Evet, yukarıdaki Şartlar ve Koşulları okudum ve kabul ediyorum.
(Bu hesabın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu ve işbu Sözleşmeye bağlı olduğunuzu beyan ediyorsunuz.)

-Şimdi değil, daha sonra sor.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok uzundu, akşam akşam kafam kaldırmaz :) Okuyan biri özetleyebilir mi? :D

A

a.ışık

Misafir
kabul etmezseniz olmuyor zaten, mecburi :) biyer dikkatimi çekti benim, sitenizde adsense çerezleri ile ilgili gizlilik politikası yazınız mutlaka olması gerekiyormuş. diğeri ise, adsense vergi kesintisi yapacak bundan sonra, google KDV tutarını ödemez gibi bir ibare koymuşlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5