İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hüriyet Bumerang Hakkında

gnyemre7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bloguma Bumerang üyesi oldum ve bir kaç tane şablonu bloguma ekledim. Ekleyeli henüz 10 dakika oldu ve hala Bumerang farkına varmadı?
Ayrıca Bumerang reklamlarına kendim tıklarsam bişey olur mu?
Ayrıca nedir bu Bumerang?

Atakgames

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim 1 güne onaylandı fakat hiç hit gelmedi sildim bende.Yani yalan bumerang kullanma derim.

B Ulusoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet herkes aynı şeyi söylüyor. Çok hitin yoksa hiçbir işine yaramıyor diyorlar. Çok hitin varsa zaten her sistem kazandırıyor.

ouzhan92

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de de var bumerangtan para kazanamıyorum arkadaşın siteye kendisinden başkası girmiyor ama para yatıyor reklam geliyor sürekli.temayla ve içerik eklemeyle ilgili birşey

r0fl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bumerangın zararı yok faydası var tabii ziyaretçi sayınız iyi noktalarda olmalı.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Ziyaretçi sayınızın yanında, sosyal medyadaki konumunuzda çok önemli. Bağlantılarınızın, konularınızın, facebook yada twitter üzerinden paylaşılması, bumerangtski profilniz açısından önemli. Fakat en önemli konu, eklediğiniz bumerang reklam makalesinin okunma sayısıdır. Faydası var mutlaka. Fakat şuda bir gerçekki, eskisi gibi değiller. Son 4 reklamlarını yayınlamadım bile.

iPhone cihazım ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

nexus38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar,

Bumerang kullanıyorum ve bir sorunum yok (ödeme kesintileri var biraz işte), sitenize bir adet bumerang şablonu ekleseniz yeter gereksiz yere reklam alanı kaplamasın diğer reklam alanlarına AdSense ReklamAction Gittigidiyor gibi yerlerden reklamlar alabilirsiniz. Bumerang blogculara hitap ettiği için tık başına para ödemez yani şablonlara istediğiniz kadar tıklayın/tıklatın para alamazsınız, size bir yazı teklifinde bulunur kabul ederseniz yazıyı değiştirmeden kopyala yapıştır ile blogunuza yapıştırır yanında varsa resim/videoları ekleyip yayına aldıktan sonra yayına aldığınız linki bumerang'a yapıştırırsınız onlar incelerler(genelde bir kaç saat sürer) onaylanırsanız teklif süresi boyunca o yazı blogunuzda kalması gerekir teklif süresi bitince para bumerang hesabınıza yatar para yattıktan sonra da o yazıyı blogdan silebilirsiniz.

Umarım anlatabilmişimdir biraz yorgun sayılırım şuanda bazı hatalar yapmış olabilirim.

İyi forumlar,
Nexus38.

emircan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
konu eski ama yazmak istedim.bumerangın çalışma sistemi şu mudur?bloguma bumerang şablonunu ekliycem şablon kaç kez tıklanırsa o kadar tıklanmalık reklam kazancam.peki o reklamların kaç kere tıklandığını nerden görcem?
http://ordadunyakapisi.blogspot.com/

nexus38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konu eski ama yazmak istedim.bumerangın çalışma sistemi şu mudur?bloguma bumerang şablonunu ekliycem şablon kaç kez tıklanırsa o kadar tıklanmalık reklam kazancam.peki o reklamların kaç kere tıklandığını nerden görcem?

sitenize eklediğiniz şablonun size hiç bir getirisi olmaz o şablonu eklemenin amacı bir nevi doğrulama kodu görevi görüp sitenin size ait olduğunun doğrulanması içindir. o şablonlar size tıklama başına getiri sunmaz ancak şöyle olabilir.

o şablon ile sitenizin gösterim ölçümü yapılır uygun görülürse bir reklam teklifi verilir sizde kabul ederseniz reklamı sitenizde yayınlarsınız. bumerangın sistemi bu şekildedir. tık veya gösterime ödeme yapmaz. teklif sistemi ile çalışır teklifi kabul ederseniz yayınlarsınız ve yayınınız kabul edilirse para bumerang hesabınıza aktarılır 50tl birikince de ödemenizi istersiniz.

emircan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sitenize eklediğiniz şablonun size hiç bir getirisi olmaz o şablonu eklemenin amacı bir nevi doğrulama kodu görevi görüp sitenin size ait olduğunun doğrulanması içindir. o şablonlar size tıklama başına getiri sunmaz ancak şöyle olabilir.

o şablon ile sitenizin gösterim ölçümü yapılır uygun görülürse bir reklam teklifi verilir sizde kabul ederseniz reklamı sitenizde yayınlarsınız. bumerangın sistemi bu şekildedir. tık veya gösterime ödeme yapmaz. teklif sistemi ile çalışır teklifi kabul ederseniz yayınlarsınız ve yayınınız kabul edilirse para bumerang hesabınıza aktarılır 50tl birikince de ödemenizi istersiniz.

teşekkürler bide bumerangın ana sayfasında link paylaşımları diye bir yer var onun sayısı fazla olunca ne kazancımız oluyor?

SerdarKara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bumerang Nedir?
Bumerang’a Üye Olmak Bana Ne Kazandırır?
Üyeli Tipleri Nelerdir? Nasıl Belirlenir?
Bumerang Paneli Ve İstatistikler
Link Paylaşımı Nedir? Nasıl Yapılır?
Yazarkafe Trafik Getiriyor Mu?
Bumerang Teklifleri İle Para Kazanılır Mı?
Hangi Teklifler Hangi Bloglara Gider?
Gelen Tekliflerin Ücretini Nasıl Arttırabilirim?
Bumerang Ödeme Yapıyor Mu?
Bumerang Gerçek İçerik Üreticisinin Yanıda Mı?

Tüm bu soruların cevabını 1448 kelimeyle anlatmaya çalıştım.

http://bloghocam.blogspot.com/2013/10/her-yonuyle-bumerang-network.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5