İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hyip 24 saat sonra paranızı çekebiliyorsunuz

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende çekip yatırıyorum , çekip yatırıyodum. hep otomatik ödeme yapıyordu fakat şuan itibariyle admin onayı gerekiyor dedi...

sanırım paraya çökcekler... hesapta 15 dolara yakın bekletmiştim.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet ödemediler 1-2 kez 1 küsür dolar çektim hesaba. ancak hesapta beklettigimde bir sürü para vardı.

buda ödeme yapmayı kesti.

Xoxxax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç girmeyin Hyip olayına Üzülürsünüz sonra.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bu hyip ne demek oluyor biri detaylı bir anlatım yapabilirmi ?

Mantığı şu para aytırıyorsun. diyelim bir miktar para yatırdın, sana diyorki 3 gün tutarsan %20, 7 gün tutarsan %50, 30 gün tutarsan %100 faiz uygulicam...

Ama gelelim kazandırmaya hiç girme derim. Bir ara popülerdi ama çok kişi çok şey kaybetti. mantık olarak da zaten imkansız birşey... Kısacası DOLANDIRILCILIK... Saadet zinciri gibi birşey...

X

Xman

Misafir
Böyle bir konunun tavsiye edilmesine forumda neden izin veriliyor peki ??? konu kitlensin bu tür konu açanlarda direkt uzaklaştırılsın.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Böyle bir konunun tavsiye edilmesine forumda neden izin veriliyor peki ??? konu kitlensin bu tür konu açanlarda direkt uzaklaştırılsın.

Sonuçta insanlar buraya paralarını kendi istekleri ile yatırdıkları için birşey demek mümkün değil.

Pek bilmyiorum ama. Kalmadı herhalde artık bu tarz sistemler...

toprak25

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
moneybookers ile yatırıp denicem bakalım bugun 10 dollar yatıracagım çekerkende aynı sistem var

toprak25

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaslar birgün sonra mb hesabıma yatırdı ayrıca 3 site daha denedim onlarada 3 er usd yatırmışdım sahtekar cıkdılar size tavsiyem monitörlere inanmayın talkgold v.s sitelerede inanmayın bunlar menfaatci adiler ve hyipler sadece bu monitorlere odeme yapiyorlar ödeme yapiyorlarmis gibi görünmek için aldanmayın sükürki bitane saglam yer buldum 2 yıllık tecrübesi olan bir hyip insallah çökmez:)

toprak25

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok yatırmamak lazım ama ben 50 usd gozden cıkardım yeni cıkan hyipler sahtekar bunun tecrübeli oldugu düsüncesindeyim zaten japon herif:) mb de adını gordum yanarımda 6 usd gitdi diger hyiplere ah heker olsam bunların sitesini birgün actırmazdım

toprak25

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi siteyi goruntuleyemiyor ben site adresi vermedimki

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5