İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

i34 satılıyor!

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
* Domain Adı : www.i34.in
* Bitiş Tarihi : 26/06/2012
* Registar : AKTİF BİLİŞİM
* Fiyat: 12 $
* Özel Notlar : Arkadaşlar domain çok yenidir,bugün regledim.3 harflidir.Arasanız bulamazsınız :hmmm:

i34 = İstanbul 34

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
kardeşim domaini bugün almışsın i34 aklın sıra iyi para eder düşüncesiyle satıyorsun ama bence bu domain para etmez .in uzantılı arasanız bulamassınız demişsin arayan herşeyi bulur kardeşim konu baltalamak değil amacım iyi satışlar

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kardeşim domaini bugün almışsın i34 aklın sıra iyi para eder düşüncesiyle satıyorsun ama bence bu domain para etmez .in uzantılı arasanız bulamassınız demişsin arayan herşeyi bulur kardeşim konu baltalamak değil amacım iyi satışlar

Bumu yani tüm sorun ? adam almış satmaya çalışıyor , sen neden adamla uğraşıyorsun?:kart:

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Istediğimi satarım domain benim değil mi ister 1 dolara ister 50 dolara satarım sende al sende sat.Birde konuyu baltalamıyorum demişsin sizin gibiler yüzünden bu piyasa ölüyor zaten.

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18

Roymand sana 2 çift sözüm olacak hatırlarmısın konuanlatim.com domainim kaç tl eder diye konu açmıştım ve senin konuya cevabın

adam reglemiş görücüye çıkarıyor yazdıgına bak 100 tl verseler hemen satarım zaten amac burda biri çıkıp bana satın demeyi beklemek bırakın bu işleri hocam
olmuştu

peki arkadaşım senin sorunun ne , domainini satanlarla ne alıp veremediğin var

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
:eek:lmadı::eek:ha:predator 4 ticaretinin 4ününde aynı kişiye ait olmasından dolayı yönetime şikayet ettim!

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Adama domain sattım vay anasını be bu forumda neymiş böyle benim diğer forumda 14 ticaretim var 6sı aynı kişiye ait.Ama hiç bir sorun yaşamadım.

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Adama ulaş ona sor bakalım.üçkağıtçılık yapacak değilim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5