İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ibank.com.tr | Güvenilir ve Kaliteli Tavsiye ederim..

Zeprhy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İŞİN TANIMI

Amacımız, değişik kullanıcı profillerine ulaşarak satışlarımızı arttırmak hem de web sitesi olan veya olmayan herkesi ticari sistemimize ortak yaparak onlara ekstra bir gelir sağlamaktır.

Satış ortağımız olmak için yapmanız gereken tek şey, bu açıklamaların alt tarafında sunduğumuz formu doldurmak. Sistemden para kazanmanın birinci yolu : Web siteniz varsa link veya banner kodunu sitenize yerleştiriniz. Siteniz yoksa sizin sayenizde üye olan kişilerin, cep telefon numarasını, adını, soyadını ve doğum tarihi (gün-ay-yıl) ile kendi satış ortaklığı kullanıcı adınızı bir e-maille bize bildirin. Her iki şekilde de sitemize yönlendireceğiniz ziyaretçiler alışveriş yaptıklarında, yaptıkları alışverişden elde edilen karın masraflar düşüldükten sonra % 50 'si sizin olacaktır. Bu payı alabilmeniz için tek şart : Bu ziyaretçinin firmamızda daha önce kaydının olmamasıdır. Daha sonra, kullanıcının 2006 yılının sonuna kadar yapacağı her alışverişden elde edilen karın masraflar düşüldükten sonra % 50 'si sizin olacaktır. İkinci yolu : Web sitenizden reklamımıza tıklama yoluyla gönderdiğiniz her 1.000 ziyaretciye 40 YTL ödenecektir. Gönderilen ziyaretcilerin üye olma oranına göre arttırılacaktır. Sistemimiz tekil ziyaretci sayısını saymaktadır. Aynı IP numarası ile kişi günde on kez de sitemize yönlendirilse, sadece bir kez gelmiş gibi sayılacaktır. Tıklamayla ilgili hile yapan sitelerin satış ortaklığıyla ilgileri kesilecek, firmamızdan olan alacakları ödenmeyecektir.

Sistemimiz her kullanıcımız için kaynak site bilgisi tutacak, ve siz istediğiniz anda tarafınızdan gönderilen ziyaretçilerin ne kadar alışveriş yaptığını izleyebileceksiniz.

SÖZLEŞMEMİZ

Bu sözleşmenin amacı sözkonusu ortaklığı tarif etmek ve mali koşulları hükme bağlamaktır. Tarafları ibank Veri Bankası ve İnternet Hizmetleri (ibank olarak anılacaktır) ile Satış Ortağıdır.

Tanımlar:
a. Alışveriş: Ziyaretçilerin sitemize üye olup, kullanıcı sıfatıyla sitemizden yaptıkları her türlü mal veya hizmetin sitemizde açıklanan ücretidir.
b. Satış Ortağı: Bu ortaklık sözleşmesiyle kara ve masrafa yarı yarıya ortak olup, http://www.ibank.com.tr 'a ziyaretçi gönderen kişi veya kuruluş.
c. Pay: Sitemize satış ortağımızın 2006 yılı sonuna kadar sitemize gönderdiği ziyaretçilerin yapacağı alışverişlerden elde edilecek karın masraflar düşüldükten sonra % 50 si.

Ödemeler:
a. Satış ortağının ibank'tan alacağı 100 YTL ulaşınca, hesap kesimi yapılır. ibank ödemeyi, en geç 7 işgünü içinde satış ortağının kayıtlarımızdaki banka hesap numarasına havale eder.
b. Satış ortağı dilerse banka hesabına havale edilen pay kadar tutarı komisyon faturası olarak ibank'a fatura edebilir veya gider pusulası düzenleyebilir. Ancak bu zorunlu değildir.

Sözleşmede Değişillik Yapma Hakkı ve Sözleşmenin Feshi:
ibank gerekli gördüğü hallerde, herhangi bir satış ortağının kazanılmış olan payını ödemek koşuluyla ortaklığını iptal etme hakkına sahiptir.
Aynı şekilde ibank, pay oranlarını değiştirme hakkına da sahiptir.

Satış Ortağımız olan kişi ve (eğer farklıysa) kendisine ödeme yapacağımız hesap sahibi ve onlarla aynı soyada sahip üçüncü şahıslar sitemize üye olup alışveriş yapamazlar.

Aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna bastığınızda bir sonraki sayfada satış ortaklığı sistemimize katılmak için varsa sitenize koymanız gereken kodları, kullanıcı adınızı ve şifrenizi bulacaksınız. Satış ortaklığınız, üye olduğunuz anda başlayacaktır. ibank tarafından daha sonra denetleyecektir.

ben kullaniyorum İbank affiliate'yi sizlede paylaşmak istedim tekil hitiniz iyi ise gercekten guzel paralar alirsiniz 1 Ay icinde.

Buradan Ortaklik kayiti yapabilirsiniz : http://www.ibank.com.tr/kayit/affiliate.asp

Ortaklik Katilimi fazla olursa Ucretlendirme artacakmis. Kendilerine mail atmistim Oran az diye.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hadi hayırlısı bizde üye olduk koyduk bannerleri hadi bakalım.. saol paylaşım için..

S

Sitebul

Misafir
Hesap Ekstresi linkinden "Oratağım" sekmesine tıkla giriş yap daha sonra tarih aralığı yada hangi tarihi görmek istesen ordan istedigin gunlere bakabilirsin.

1 yıldan fazla bir suredir kullanıyorum ; daha odeme alacak limiti dolduramadım :)
bana göre çok kazanclı bir sistem değil ama guvenli oldugunu düşünüyorum.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Edit edit edit :) bisey sormustum ama buldum tamam. umarim ödeme aliriz...

Birseyi anlamadim. Tiklama sayisini görüyorum ama kazanc sifir ( 0 ) görünüyor. 1000 tiklama oluncami ücretlendirme görünecek acaba? bilginiz varmi?

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün ekledim bannerlerini koydum ortalama günlük 300 üzerinde tıklama vardı ve sistemden sizi çıkardık diye mail atmışlar bannerlerini koyduk gözlerine soktuk neymiş efendim gerçek hit olmadığını tespit etmişler ispat yok... tavsiye etmem arkadaşlar özellikle yüksek hitlis siteleri içindir sözüm ;)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aleminfo' Alıntı:
birden fazla site ekleyebiliyormuyuz ki acaba?:S

Merhaba,

Kodları birden çok siteye koyabilirsiniz herhangi bir sakıncası yok. Banner içinse çalışmaları önce bizim görmemizde fayda var. Bilginize.Saygılarımızla.

ibank Veri Bankası ve Internet Hizmetleri
www.ibank.com.tr

ben kendim banner yapsam olurmu diyede sormuştum cevap buu

Zeprhy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
_RamseS_' Alıntı:
dün ekledim bannerlerini koydum ortalama günlük 300 üzerinde tıklama vardı ve sistemden sizi çıkardık diye mail atmışlar bannerlerini koyduk gözlerine soktuk neymiş efendim gerçek hit olmadığını tespit etmişler ispat yok... tavsiye etmem özellikle yüksek hitlis siteleri içindir sözüm ;)

Bizim turk webmasterlari para kazanmak icin hileye basvurmasalar inanin firmalarin boyle kotulenmeside son bulur.

Hatayi birazda kendimizde arasak?

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zeprhy' Alıntı:
Bizim turk webmasterlari para kazanmak icin hileye basvurmasalar inanin firmalarin boyle kotulenmeside son bulur.

Hatayi birazda kendimizde arasak?

ne hilesinden bahsediyosun sen? tekil hiti 20-25 bin olan bir siteden günlük 300 tıklama çıkması çokmu abes?

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
_RamseS_' Alıntı:
ne hilesinden bahsediyosun sen? tekil hiti 20-25 bin olan bir siteden günlük 300 tıklama çıkması çokmu abes?
demekki bu site çulsuz yani küçük düşünüyor şimdilik paraları yok 2 -3 cent vermeye bole sitelere itibar etmeyin

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
_RamseS_' Alıntı:

belki birden fazla tıklayan felan olmuştur gıcıklığına?Olamaz mı yani.Bence önyargılı davranma.Ben deneyecem görecez bakalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5