ibank dan uzak durun..!

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Katılım
6 Temmuz 2004
Mesajlar
1,920
Reaction score
36
Merhaba ,

ibank ortaklık sisteminde tıklamaları indiriyorlar, 317 tıklama vardı bugun baktım 114 e indirmişler sitemden linkini kaldırdım nedir bizim bu sponsorlardan çektigimiz anlamadım ibank 'dan uzak durun derim

herkeze iyi çalışmalar
 

Caesar

0
İyinet Üyesi
Katılım
5 Haziran 2006
Mesajlar
1,894
Reaction score
7
sakın gereksiz tıklamaları yok ediyor olmasınlar ? tespit edilen hatali veya kendi tıklamaların gibi
 

akon

0
İyinet Üyesi
Katılım
7 Mayıs 2006
Mesajlar
2,111
Reaction score
0
genelde sponsorlarda zaten olan birşey bu kontrollerden sonra gereksizleri geri siliyorlar
 

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Katılım
18 Nisan 2006
Mesajlar
0
Reaction score
0
daha öncede belirtmiştim benim 30bin civarında tekil hiti olan bir sitemi kayıt etmiştim günlük 300 üzeri tıklama oldu mail göndermişler gerçek hit olmadığını tespit ettik diye ve çıkarıldım. bikaç defa mailleştik ezik bi firma amaçları bence tıklaması az olan yerlerde reklamlarını gösterecekler 100 YTL de ödeme yapacaklarmış zaten 100 YTL olana kadar zaten 5-6 ay atar. 5-6 aydada 100 YTL koymaz büyütmüş olurlar işi...

Ayrıca geçersiz tıklamayı sonradan çıkarmaları bence mantıksız. ref sistemleri var sonuçta aynı IP den gelen tıklamaları saymıyor.

Sonuç olarak hitiniz sağlam ise tavsiye etmem (benim gibi çıkarılan bikaç hiti iyi olan sitede var ) az tıklama yapacaksanız devam edin ama ödeme konusunda ne olur bilinmez ;)
 
S

Sitebul

Misafir
Bunlar 3 kağıtcının önde gideni , hatta en basta elinde flama ile kosuyorlar.

100 ytl yi geceli aylar oldu , ödeme istedim , yaklasık 5 aydır sallıyorlar , telefonla aradım defalarca yuzume kapattılar , bir adres ver sitede ne kadar dogru orasıda supheli , işlerim yogunlugundan vakit bulamıyorum , bunlar gibi adamlar ile urasmak lazım , savcılık yada mahkeme yolu ile hakkımı aramak istiyorum , oda olmaz ise o adrese bizim tayfa il gidip parayı isteyip vermezler ise bi araba sopa atıp lanet olsun değip cıkmasım geliyor.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst