İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ibo liga cup "iyinet"

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
ne hakkında olacak yav :) liga falan halısaha turnuvası mı var :)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sabretmeyip bir daha gelmezlerse :):) bari konu nedir onu yazsalardi..

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Halısaha maçıysa biraz erteleyelim, geçen hafta bacağıma kötü bir tekme yedim hala ağrıyor.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Tamam açıklıyorum, bugün iyinet forumlarına giripte yarın girmeyenler arasında yapılacak olan çekilişte 1. 2. ve 3. olanlara verilecek. Yani bu geceden sonra foruma girişinizi 13 mart günü yapmalısınız. Aksi halde yarışmaya giriş hakkınızı kaybedersiniz.

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
Tamam açıklıyorum, bugün iyinet forumlarına giripte yarın girmeyenler arasında yapılacak olan çekilişte 1. 2. ve 3. olanlara verilecek. Yani bu geceden sonra foruma girişinizi 13 mart günü yapmalısınız. Aksi halde yarışmaya giriş hakkınızı kaybedersiniz.

hayır! her şeyi iste ama bunu isteme :p

adımı yazın lütfen :) bu bahaneyle 1 gün ders çalışmış olurum

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
neden girmesinler :):) buda ilginc bir yarisma hehehe

T

trgy

Misafir
Değişik bir yarışma olmuş katılacaklara başarılar. Ödülleri de gerçekten güzel. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi