İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ICANN .xxx domain uzantisini geri cevirdi

F

fatihhk

Misafir
icann a yeni bir uzantı başvurusunda bulunmak için neler gerekmektedir?

G

gibigibiyim

Misafir
iki adet vesikalik foto ile öz gecmisini ... :D saka yapiyorum hehe kizma ama sen ben icann in yanina yaklasamayiz.

F

fatihhk

Misafir
gibigibiyim' Alıntı:
iki adet vesikalik foto ile öz gecmisini ... saka yapiyorum hehe kizma ama sen ben icann in yanina yaklasamayiz.

neden?
belki siz yaklaşamazsınız ama ben yaklaşırım?;)

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında güzel bir olay olacaktı. absürt siteleri ayırt edebilecekti insanlar en azından. ve .xxx domainlerine çocuk pclerinde yasak koyarak, yeni bir güvenlik ve huzur ortamı sağlanabilirdi. tabiki karar ICANN'in

G

gibigibiyim

Misafir
SonSahne' Alıntı:
absürt siteleri ayırt edebilecekti insanlar

Bir insan istemez ise absürt siteye girmesi imkansiz,bugün internete baslayan bir insanin ilk ögrenmesi gereken sey google aramamotoru(ögrenecek bir sey yok fazla gerci)

xxx olsun rrrr olsun bence zaten gerek yoktu bu uzantiya.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk' Alıntı:
icann a yeni bir uzantı başvurusunda bulunmak için neler gerekmektedir?

evet bu soruyu bnde size tekrarlamak istiyorum konuyla ilgili bilgili biri varmı veya fatihhk sen herhangi bir bilgi elde edebildinmi??

zekoriya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aradan nerdeyse 5 yıl geçti ve sonunda .xxx uzantılı domainler kabul edildi :)

T

themaniac

Misafir
ICANN 40: Board Sets New gTLDs Timeline; Approves .XXX Domain
suanda ana sayfalarinda yaziyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5