İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İçerik çalınması sorunum var bibakarmısınız?

CSManager.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ben içeriği taratmayı (mouse ile seçmeyi) kapatmıştım ve google index almıyordu. Belkide normalde de almıyacaktı ama bence benim yaptığım yöntemi deneme. Makalelerinde bazı kelimelere link verebilirsin resimlerin ustune site adını yazabilirsin videolar içinde aynı olayı yapabilirsin. Kolay gelsin

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hocam sizin kodda bir hata varder belki, bende sağ tuş kilidi koydum, fare ile çizmekte kapalıydı ama index alıyordum.

4eeee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adam içeriği bi bot la çekiyor sanıyorum çünkü belli bir bölümü almıyor üstelik sağ tuş kilidi var bu sağ tuş kilit kodunda maus ile seçebiliyorsun ama alamıyon.Şimdilik bir kod yardımıyla yazı aralarına link veriyorum açıklşamalı olarak çalıntı bir yazı ve bu yazının orjinalı şu sitede diye link veriyorum bakalım ne olacak bu adam sadece benden değil 3 4 kişiden çekiyor bir otomatiğe bağlamış sanki 2 yazıdan sonraki yazıyı alıyor benden öbüründen 3 yazı alıyor diğerindende 1 yazı hergün böyle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5