İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İçerik için zamanı olan kişiler aranıyor

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçerik ekleyip kısa yoldan köşe olurum diye düşünmeyen, 10 kuruş fazla kazanmak için yapmadığı şeyleri yaptım diyip ödeme alıp ortadan kaybolmayan, sitesi olup olmaması önemli değil, günün büyük kısmı kodlama/tasarım v.b şeyler ile uğraşıp araya sıkıştırırım demeyen, bol zamanım var ilgilenebilirim diyen , işine özen gösteren, peşinden tüm içeriğin tekrardan kontrol edilmesine gerek duyulmayan, içerik ekleyebilecek kişiler arıyorum. Öyle çok zor işler söylemem. Belki dünyalarıda kazandırmaz ama güvenilir kişiler olursa uzun süreli bir çalışma olur. Yapılan işe göre ayda sabit bir gelir olmuş olur. İşe göre içerik ve fiyat kararlaştırılıp işe başlanır. Ödeme, belirtilen zamanda hesabınızda olur. Kimsenin parasının bende kalmayacağına ve 3 gün sonra ortadan kaybolup gitmeyeceğime emin olabilirsiniz.

İçerik eklemek isteyen kişilerden istediğim özellikler:
1. Boş zamanının olması.
2. İşine özen göstermesi.
3. Hazırladığı içeriği başka sitelere eklememesi

P.M ile ulaşabilirsiniz.

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
P.M ile ulaşan arkadaşlar şu an için yeterli. Teşekkürler.
Kendilerine 1-2 gün içinde ulaşacağım. Şu anda işlerim yoğun.
Öncelikle liste hazırlamalıyım.

ilkayuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki sonuc nedir? bilgi verirseniz seviniriz... aranan arkadasa ulasilabildimi?

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anda ilk aklımdan geçen çalışma için dombalak ile çalışmaya karar verdim. Şu anda sistemi hazırlıyorum. P.M ile bilgileri ileteceğim birazdan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5