İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

<-- İçerik Önerileriniz -->

RoLL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Filmarea Diye Bir Domainim Var. Online Film İzleme Fikrinden Vazgeçtim , Önerilerinizi Bekliyorum Bu Domainden Ne Çıkar :)

RoLL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki nerden başlamalıyım yeni filmlerdenmi ? yoksa eski filmleride tanıtsam olurmu ?

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yeni filmlerden başla hocam,film hakkında kendi yorumlarınıda yap.

RoLL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eyvallah hocam illegal illegal bi yere kadar :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Domain adın sağlam olsa sana süper bi fikir verirdim ama isim dandik. O yüzden sadece film tanıt diyebilicem sana :)

Eski filmler için bi bot yaz/yazdır. Ama öylede deli gibi 3 günde şişirme db yi. Yavaş yavaş ekle. Arada bir dilendir...Mesela 1.gün bot çeksin. 2.gün sen 3-5 benersiz ekle...sonra bi gün bişe ekleme.ardından yine yapıştır botu...dediğim gibi ama tane tane çek verileri. Karıncayı incetmeden :p

RoLL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adın sağlam olsa sana süper bi fikir verirdim ama isim dandik. O yüzden sadece film tanıt diyebilicem sana :)

Eski filmler için bi bot yaz/yazdır. Ama öylede deli gibi 3 günde şişirme db yi. Yavaş yavaş ekle. Arada bir dilendir...Mesela 1.gün bot çeksin. 2.gün sen 3-5 benersiz ekle...sonra bi gün bişe ekleme.ardından yine yapıştır botu...dediğim gibi ama tane tane çek verileri. Karıncayı incetmeden :p

Öyle Yapıcam Zaten :p Şimdilik Script Arıyorum Bulamazsam Wp Kullanıcam :)

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
en güzeli film yükle indirt rapid hesabı satarsın sonrasında :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5