İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Içerikli Site Yapana 5+2 Ay Reklam

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar www.Guzelmekan.Com Sitesine İşlerim Dolayısı iLe Yoğunlaşamıyorum Güzel İçerikli Bir Site Yapabilecek Bir Arkadaşıma www.GuzeLmekan.Com Sitesinde 5 Ay ve www.Sohbetdesin.Com Sitesinde 2 Ay Reklam Vereceğim. Reklamı En Üstte Olacak.
Olumsuz bir cevap istemiyorum işine gelmiyen lütfen birşey yazmasın kötü birşey demiyorum teklifimi sunuyorum
teşekkürler

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
>>>Olumsuz bir cevap istemiyorum işine gelmiyen lütfen birşey yazmasın kötü birşey demiyorum teklifimi sunuyorum

niye böyle bi şey düşündün ki şimdi :p

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
bunu msnye yazdığımda sen ananın en akıllı cocuqumusun, yokh beyya bulursan banada gönder, yokh daha neler öylebir enai varmıdır acaba bunlari görmek beni üsüo.
ben sadece teklifimi sunuyorum kötü bir teklifde yapmıyorum kabul edecek birileri vardır.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ben Teklifimi Sundum Hem Reklamını Yaparım O kişinin hemde O Bana Faydalı olur Çünki site Yapacak Zamanım Hiç Yok :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5