İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Icerikli sitelere Sponsor : Bidvertiser

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Daha onceleri ABD, Kanada ve Avustralya agirlikli hitlere sahip sitelere yarayan Bidvertiser, genisleyen Reklamveren portfoyu ve hem reklamveren hemde yayinci alanlarindaki tavsiye sistemi ile bircok ulke trafigine para odeme basladi. Genelde parking konusunda calistigim icin pek bu tarz sponsorlari denemezdim. Ama bir yili askin suredir yabanci dildeki sitelerimde kullandigim bidvertiserdeki kazanclar son 2 ayda artmis. Uye olmak isteyen arkadaslar www.bidvertiser.com adresinden kayit olabilirler. Tiklama oranlari 0,01 ile 2,4 arasinda degisiyor*. Ayrica sanal karti veye kredi karti olan arkadaslar Reklamveren olarak kaydolduklarinda $20 bonus aliyorlar. Odeme paypal (min $10) ve cek(min $50) ile yapiliyor. Uye olacaklara bol kazanc dileklerimle

// Ref olarak uye olmak isteyen olursa buraya tiklayarak uye olabilirler.

*Benim onay verdigim reklam kampanyalarindaki veriler baz alinmistir.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
reklamlar adse türü reklam bicimimi yoksa banner türü reklamlarmı eğer adsense gibi icerik hedefli ve tex ise reklamlar adsense kullananlar kullanamaz anlamı na gelir bu sponsoru

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türk clicklere çok çok az veriyorlar yaf
turk clicklerini sayiyormu benim bildigim saymiyor zaten reklam verenlerin goruldugu panelde hangi ulkelerin tiklarinin kabul edildigi ve ne kadar verdigi yaziyor

reklamlar adse türü reklam bicimimi yoksa banner türü reklamlarmı eğer adsense gibi icerik hedefli ve tex ise reklamlar adsense kullananlar kullanamaz anlamı na gelir bu sponsoru
adsense gibi degil panelinde siten icin kategori seciyorsun o kategorideki reklamlar yayinlaniyor

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kullanmiyorum 1 senedir
ama eklemeyi unuttum
Bidvertiserin en guzel yani sitenizin icerigi uygun degil ama bidvertiser reklami koydunuz banlamiyorlar direk reklamlari engelliyorlar
+ Net 30 calisiyorlar

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Salt Türk hitiniz varsa Bidvertiser'den birşey beklemeyin. Çok kolay banlıyorlar.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Salt Türk hitiniz varsa Bidvertiser'den birşey beklemeyin. Çok kolay banlıyorlar.
türk clicklere çok çok az veriyorlar yaf
Panelde onay bekleyen reklamlarda, reklamverenin hangi ulke clicklerini kabul ettigini gosteriyor. Ulke belirtmeyenler yetiyor zaten. Salt turk hiti olan bir siteniz icin "United States, Canada" seklinde belirtilmis bir reklama onay verirseniz tiklamalar tabiiki sayilmayacaktir. Adengage ile donusumlu kullaniyorum Turkce sitelerimde. Onay bekleyen reklamlar bolumunu iyi idare ettiginizde dusuk kazanc ve atilma gibi dertleriniz (hile disinda) olmayacaktir.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türk trafige artık hemen hemen hiç bir park sistemi hatta click sistemi para vermiyor. sanirim yeterince kirlettik dünya internet ortamını..

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bidvertiser tamamen turk trafigi olan sitemde 0,05 ortalama mevcut. Ben halen memnunum. En azindan yayinlanacak reklamin hangi ulke tiklamalarini kabul edecegini gorerek kabul ediyorum. Adsense kullanamadigim sitelerde Adengage kullanirdim. Ama onun ortalamasi 0,04'ten yukari cikmadi Turkce sitelerde.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Adengage Turkiye'yi saymiyor diye biliyorum komple. Bu bidvertiserda advertiser olarak girdim, bidler 4 dolar civarinda, publishera bu kadar yansitiyorsa cok iyi, ama sanmiyorum, bir karisiklik var gibi.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Aslinda karisikliga mahal verecek bir durum birakmamislar. Panele girildiginde, onay bekleyen reklam kampanyalari bolumu var. Burda listenen reklam kampanyalarinin, tiklama basi bedelleri, hangi ulkeden gelecek tiklamalari kabul ettigi yaziyor. Bu verilere gore kabul edip, etmeme insiyatifimiz mevcut.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5