İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

icerix.com satılıyor

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes, satiliyor yaf :) adam bırakmıstır hostu falan. guzel domain'de cok isterler buna :D

N

!n dream

Misafir
Son fiyat 770ytl denmiş.

Paranız var ve sıfırdan başlayıp hüsrana uğrayabilme korkusunu yaşamak istemiyorsanız kaçırmayın derim !

Online kişi (her zaman) ve üye sayısı yeterince yüksek, bu iyi bir artı.

Kaldı ki hiçbir ekleme yapmasanız dahi 2 yıl götürür yeterince isimde yapmış durumda bu daha iyi bir artı :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gaztelere çıkmıştı,
baya bi zaman takıp etmıştı uye sayısı çok ıyıydı aynı zaman ziyaretçide 3000 lerdeydı sanırım 500 u teklıf ettım ılk once :) ama baktım yukselıyor sahıbıne şimdiden hayırlı olsun...

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada sahibi BYTE Türkiye'de çalışan bi köşe yazarı arkadaş, ikide bir dergide reklamını yapıyordu o yüzden hiti yüksek :p

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değer bu para ..
bi scripte 1-2 milyar vermektense al 800 milyona 40 bin üyeli site..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence artık popilerliği bitti ositenin bence etmez o site o paraya... Bir ara link degişiminde cem yılmazın reklam fimleriş diye baya hit almıştı ama sanmıyorum o hazır sciptrlere o kadar para verilmesi. ( kendi düşüncem.) php den anyana o scipt indiri istediği gibi editler..

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat 23 30 gibi girdim 300 kişiye yakın online di , tabii ne kadar zaman zarfını iceriyor. Son 10 dakikamı , 60 dakikamı onu bilemem :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5