İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

içinde hayata dair makaleler olan bir blog kazandırırmı.

marketingci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar.Ben günlük yada iki günde bir hayata dair yazılar yazmak istiyorum.Bu bazen kişisel gelişim olacak bazen de dini içeriklli yazılar olacak.Her hang bir yerden kopyala yapıştır yapmıcam.Ancak şunu biliyorum ki böyle bir blogun hedef kitlesi.Yani şöyle söliim mesela bir yemek sitesi kadınlara hitap ediyo.Ve bir yemek sitesine google reklamları çok iyi tıklanabilir.Cünkü biliyoruz ki google reklamları buna göre sitelere gönderiyo.

Bu işleri biraz öğrenmek için kopyala yapıştır yaparak bir fıkra blogu yaptım onunlada ilgili yorumlarınızı bekliyorum.Fıkra blogum : gulmesaati.blogspot.com

Düşündüğüm gibi bir blog yapsam, kazanmak için ne kadar şansım var.Bilgilendiren biri olursa çok sevinirim.

camdangören

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişisel bloglar kazandırmıyor desem haksızlık etmemiş olurum.Kişisel blogların en güzel yanı internette arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz ama para kazanacağınızı pek sanmıyorum. http://passiflora-rapunzel.blogspot.com/ adlı bir blog var, bir bayan kullanıcı yazıyor ve kendisi bir kitap çıkardı, ama onun yazı içerikleri genelde aşk ve cinsellik konularına değiniyor belki ondan çok tutuluyor olabilir.Kişisel bir blog yazarak kazanmayı düşünmeyin derim.

Para kazanmak için bilgi verici bloglar yazmak lazım.nedir ? nasıl yapılır ? niçindir ? gibi bloglar çok kazandırıyor.Belki forum içerisinde fikir fırtınası oluşturarak daha hangi tür bloglar kazandırıyor, bulabiliriz.

marketingci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim hocam cvpladığınız için.Evet haklısınız galiba.ben ingilizcede biliyorum bi tane ingilizce site açmayı düşünüyorum.Cünkü y.dışı tıkları daha çok kazandırıomuş galiba.Ama konusu ne olmalı daha tam karar veremedim :S

ogununal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para kazanmaksa amacın bol bolda reklam koyarsan olurki güzelde olur:) bana linkide atarsın :D takıp ederım

marketingci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla beni şevklendirdin hocam.Hayata dair derken böyle başarı öyküleri,ibret verici öyküler, kıssadan hisse gibi şeyler olacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5