İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İCQ lazım kullanmadıgınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Tanımadıgın biri seni yaklaşık 1 ay süreyle oyalıyor ve parayı vermişsin.
Parayı gönder çabuk mu dersin yoksa nazikce paranı kurtarmayamı çalışırsın ?

Uzatmaya gerek yok.Seni sevmiyorum benimle alakalı yazmanı istemiyorum.Sen üzerine aldığın vazifeyi yerine getiremedin.Benim zamanımı çaldın.Güvenilirliğin para konusunda tamam olabilir ama verdiğin sözü tutmakta marifettir.Sen oyun yazmak yerine bana hazır scripti sunarsan insan da heves kalmaz.

Ha para konusuna gelince.Ben parayı nette görmedim :)
Beni tanıyanlar bilirler.
Damster sende 3 üncü kişisin dikkat et;)
ben yine de msn konusmalarinin hepsini yayinlayacagim. neyse sevip sevmedigine insanlar karar versin. 1ay degil 2 hafta sonradan senin vazgectim demenide kanitlayacagim. kolay gelsin.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ben hiç bir sözümden dönmedim hatta sanada yazdım.
Ben saho'ya bir oyun scripti yazdırdım.Ama aslında suç benim ilgilenemedim fazla.Daha sonra o script olmadığı için sildim attım.Ama Saho'ya olmadı bu paramı ver demedim.
Sahoyla defalarca çalıştım.Tek bir şey desin ben değil iyinet interneti bırakırım.
Senin burnun havalarda farkında değilsin belki ama ayağın yere bassın biraz.Pm de yazdığın hakaretvari cümlelerini cahilliğine veriyorum.Ettiğin küfürleride aynen iade ediyorum.
BKNZ: Protesto
Senin yaptığın iş template yapıp Css sini vermemek gibi.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bende 7 hane varmıs 2 tane, birde bu varmış 116000061 şifrelerini hala hatırlıyorum :)

saho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
desperrado ile epey iş yaptım hiç caymadı şahsen :p oyun scriptinde ne oldu ne bitti bilmiyorum ama neyse epey iş yaptım sorun çıkmadı paradan yanada ....

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar logları koyacagım ama çok özel konuşmaların var mels le alakalı ve diğer bu forumdaki arkadaşlarla alakalı istersen sende incele ona göre koyayım buraya ?

İnşaat ta çalışan ustalra araya iş alınca hep sorun çıkar ya hasta olur yada akrabaları hastalanır.Bir usta bu şekilde işi kaytarmaya başlamışsa o usta araya iş aldı yada o işi beğenmedi demektir.2 hafta değil 3 haftanın bittiği günce ben sana Msn'den yazmışım ve senden aldıgım cevap.
Kahverengi yazı benim.Nazik bir şekilde işi soruyorum 15 gün geçmiş durumda ve tık yok.Yaptım dediğide arsiv tekte kullandıgı hazır scriptiydi onu bana vermek istedi.

Zaten bu olaydan sonra muhattab olmadım.Ben link satarken bana gelip suna link ver buna link ver dedi ama hiç takmadım.O linkleri isterken ayıp olmuyorda şimdimi oluyor ?
Seni yüksek dağlardaki mevkinden indirdiğim için kusura bakmazsın umarım kibirli şahış.
Hadi şimdide yaz bakalım ?
İftira de ?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet ben bişey demedim tam dediğim gibi. 1 ay konuştuk 3. hafta gelmişsin bende son 3 gun tasarim yaparim demişim sen 1 ay dedin? 1 ay olmadigini goruyorum.

ben sana sorunlu iş yaptığıda söylemedim neden kendini kanıtlamak için bir kaç kişiyi bu posta getirip mesaj yazdirdinki "ben daha once calistim super bir insan" gibi? birşeylerin eksikliğinimi duydunda şahit gösteriyorsunki??? :)

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben başka bir şey demiyorum.
1 ay değil 3 hafta sonra teslim dedin.
2 hafta kod yazarım son hafta tasarım dedin.Son gün ve sen bana demo gösteremiyorsun.Script namına bir şey yok ortada. 30 $ mevzusunda olduğu gibi senin ağzın laf yapıyor.İcraatların değil.
Bundan sonra yazmaya devam edersen devamınıda yazarım tam olur.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hakkın olduğunuda sanmiyorum sirf bu konuda sana karsi bir dusunce olusturdugum icin karalamaya calistin. ben seni bu sekilde tanimamistim ama insanlar kenara sikistiklarinda belli oluyorlar. bir kac arkadas hakkinda gerekli uyarilari yapti onlara tesekkur ediyorum. hayatinda basarilar...

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişi olayına gelince sonuçta adamın scriptini sildiğimi yazdım onunda bilgisi olması gerek.Benim ahlak ve doğru kavramım seninkilere göre biraz daha realist.Lafta değil yani.
Sen benim neyimi tanıdın ki?
Hemen peşin para göndermemi mi?
Yoksa rahatsız etmememi mi ?
Sen kimsinki hem beni tanıyacak benim gözümde bilgisayar arkasındaki boş beleş insan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5