İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İCQ lazım kullanmadıgınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,
İCQ gerekiyor 5 yada 6 hane kullanmadığınız.
Satın almıyorum sadece varsa kullanmadığınız verirseniz sevinirim.

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 hane ha. Kullanmıyo olsalar bile burda kimse sana 5liğini vermez. Çünkü emin ol onu almak için çok uğraşmışlardır, ve ICQ yu unutmak bile isteseler 5 haneli icqlarını bırakmazlar :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
katılıyorum zor 5 ve 6 haneli icq bulman heleki satın almayacam demişsin, satın almaya calissan bile bulabileceğini düşünmüyorum.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bence forumda bir çok kişide vardır. Eskiden olsaydı hediye ederdim ama artık icq kullanmıyorum.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne kadar çok bilen var.:)
Satmak istesem satın alırım.
12 $ a satıyorlar.
20 $ vereyimde bu kadar laf yapacağınıza İCQ bulun bana.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Zaten imkansız birşey istemişsin, bari üstüne kaba şekilde mesaj yazma. Kimse laf yapmamış, sadece seni bulamayacağın konusunda uyarmış, kimse de 20 dolarını istemiyor.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaba yazmazdımda orada yazılan satmakla alakalı mesaj biraz kızdırdı beni.
Demekki arkadaş böyle yapıyormuş.Oradan alacağım paraya tenezzül etmem onu ima ettim ama üstüne alınması gereken şahıstan başka herkes üzerine alındı.

Geyik arıyorsunuz ya iyi malzeme oldu.

onun yerine ben sana 30 $ vereyim sen bir daha bu şekilde yazma?

30 $ bekliyorum.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 $ gönderecek adama bak:)
Bana ders verecek aklınca.
Open source diye sözlük yayınlayıp.Hiç bir işe yaramadığı ortaya çıkınca "ben özel coder değilim" "parasıyla yaparım" diyen arkadaş beni bu konu altında susturmak için 30 $ yollayamıyor.:)
Madem yollayacak 30 $ ın yok mangalda kömür bırakmama tribini bir kenara bırak istersen.
Pm le gelen teklifte yaptığın zaten tartışılmaz.30 $ yollayacakmış bende foruma yazmayacakmışım sen kimsin ki?
İş alıp 1 ay bekletip parasını peşin alıp sonra beni madur eden sen değilmiydin ?
Parayı geri yollamakla iş bitmiyor.İş ahlakı var.Bazı değerleri kafanda çöz ondan sonra gel burada tartışalım.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ben seni madur mu ettim? sen "ben aslında vazgeçtim" demen üstüne paranı yollamadım. "madem vaz geçtin benim bu işe yada paraya ihtiyacım yok" şeklinde geri göndermedim mi paranı??? sen şu anda şu söylediklerine inanabiliyormusun msn logları duruyor. sende de vardır legalpara ettiğin gibi çıkartıp kanıtlarmısın?

yahu niye ezik insanlargibi sürekli sözlüğelaf ediyorsunuz anlamıyorum. 3-5 kuruş para kazanınca neden türlü artistlikler yapmaya calisiyorsunuz. ben üzülüyorum. çıkarlarınız doğrultusunda msn den yaptığınız türlü yalakalıklardan sonra şurada ettiğin amaçsız 1 lafa karşı geldim diye yapmış olduğun karalama çalışmalarına üzülüyorum. bu senin ve senin gibilerin kalitesini bir kez daha kanıtlıyor bana. benim ne senin parana ihtiyacım oldu nede başka birşeyine. oyun scripti istedin yaparim dedim. 2 hafta sonra geldin "aslında ben istemiyordum ama bir kere başlayınca bırakalım diyemedim ayıp olmasın" diye dedin bende sana zaten oyun piyasasında iş yok sorun degil hemen hesabina gonderiyim istersen paranı dedim. sende "teşekkür ederim" dedin aldın paranı.

ve şimdi bu legalparaları yapabildin. lütfen bu legalparalarını bana kanıtla. sen kanıtlamazsan ben çok kötü rezil edeceğim seni burada.

kolay gelsin.

dipnot: lütfen azıcık insanlıktan nasibini almış isen buraya doğruları yaz. msn logları hepsi elimde var bunları göz önüne alarak yaz. bu forumda az çok iş yapan birisin insanlar doğru söyleyeceğine inanacaklardır. logları heran çıkarabilirim.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tanımadıgın biri seni yaklaşık 1 ay süreyle oyalıyor ve parayı vermişsin.
Parayı gönder çabuk mu dersin yoksa nazikce paranı kurtarmayamı çalışırsın ?

Uzatmaya gerek yok.Seni sevmiyorum benimle alakalı yazmanı istemiyorum.Sen üzerine aldığın vazifeyi yerine getiremedin.Benim zamanımı çaldın.Güvenilirliğin para konusunda tamam olabilir ama verdiğin sözü tutmakta marifettir.Sen oyun yazmak yerine bana hazır scripti sunarsan insan da heves kalmaz.

Ha para konusuna gelince.Ben parayı nette görmedim :)
Beni tanıyanlar bilirler.
Damster sende 3 üncü kişisin dikkat et;)

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ukalalığa gerek yok sakin olun.

+

5-6 haneli ICQ adresini kimse bedavaya vermez millet 5-6 haneli ICQ almak için takla atarken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5