İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İddaa Hizmeti (ArtiEksi Farkıyla)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar legalpara üzerine yıllarımı verdim diyebilirim. Maceramız kabul edersiniz ki sportoto ile başlamıştı Neyse Burada İddaa Hizmeti vereceğim vereceğim hizmet ve tutar aşağıda sıralanmıştır.

1. Haftalık olarak her üyeye hergün 2 Kupon sunacağım bunlar sistem ve kombine olacak
2. Sunacağım kuponlar 1 hafta boyunca kazancınız size aittir. 1 Hafta boyunca minimum 2 kupon kazandıracağım kazanmadığı takdirde ödemenizi geri vereceğim.
3. Kazandırdığım kuponların değeri minimum 20 TL olacaktır.
4. Vereceğim kuponlar sistem 16 TL Kombine ise minimum 2 TL şeklinde olacaktır. istediğiniz kuponu oynarsınız o size kalmış.
5. Haftalık bir üye'den 10 TL talep ediyorum.

Ben Kahin değilim. Sadece Analizlerimi ve futbol bilgime güvenerek bunları söylüyorum. Ve Topun yuvarlak olduğunu ve sistem kuponların zor olduğunu göz önünde bulundurunuz.

Verdiğim kuponlar tutar ve oynamazsanız o sizin sorumluluğunuzdadır. Geri iade isteyemezsiniz

Hepinize Bol Şans.

Canlı yasakpara için günde 2 maç sunabilirim. Haftalık olarak 10 TL dir. Canlı yasakparalerde minimum oran 1,40 Olacaktır.

R10 Konumuz

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
en az 3 oranlı ister tek maç ister kombine ver günlük tutarsa 10 tl tutmazsa 20 tl ni alırım kabul mü ?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hocam tek şartım en az 3 oranı olması. ister tek maç isterse kombine. tutarsa size sorgusuz 10 tl vereceğim tutmazsa siz 20 tl vereceksiniz.

yani demek istediğim bu işde kendinize güveniyor musunuz gerçekten?

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
hocam tek şartım en az 3 oranı olması. ister tek maç isterse kombine. tutarsa size sorgusuz 10 tl vereceğim tutmazsa siz 20 tl vereceksiniz.

yani demek istediğim bu işde kendinize güveniyor musunuz gerçekten?

yazımı okursanız nasıl çalıştığımı görürsünüz. tuttur.com da en çok kazananlar arasında görebilirsiniz beni her hafta kazandığım para 1000 lira üstü

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
yukarda yazanlar muallak hocam.

kombine kupon kaç oranlı ?
tutmazsa kaç lira geri vereceksiniz?
kaç tahminde tutmazsa ne kadar geri vereceksiniz?
10 tl yi peşin mi ödeyeceğiz?

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Minimum size 20 TL kazandıracağım. bunu 20 ile sınırlamayın dediğim şekillerde oynarsanız kazancınız fazla olacaktır. 1 hafta içinde tutturamazsanız paranızı iade ediyorum. ödemeyi peşin alıyorum tabiki.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
bu arada isterseniz size hergün tek maç sunabilirim minimum oran 1.40 en yüksek oran 22

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5