İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İddaa ile ilgili script kodlattırılacak (fiyat araştırması)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
yasakparaci.com da bulunan istatistik tarzı bir script kodlattırılacaktır. İstenilen script yasakparaci.com dakinin işleyişiyle aynı olacak. Arkadaşımın isteği doğrultusunda bir kaç ek birşey eklenebilir.

http://www.yasakparaci.com/istatistik/u/avrupa/uefa-kupasi/

ilgili linkten nasıl birşey olduğuna bakabilirsiniz.

Takımlar, ligler, maç sonuçları vs. bu tarz bilgilerin otomotik olarak bir yerden sağlanması gerekiyor. Script te olması istenilen özellik budur.

İlgilenen arkadaşlar konu altına veya özel mesaj ile ücret ve teslimat bilgilerini gönderirlerse sevinirim. Script tarafıma değil referans olacağım çok yakın bir arkadaşıma kodlanacaktır.

Teşekkürler.

thescq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tarz bir script daha önce yazıp vermiştim burada fiyat vermek istemiyorum arkadasınızın ıstedıgı eklentılere gore belkı fıyat degıse bılır ama hemen hemen 20 gunluk bır proje eğer daha detaylı görüşmek istersen msn adresim : [email protected]

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bu tarz bir script daha önce yazıp vermiştim burada fiyat vermek istemiyorum arkadasınızın ıstedıgı eklentılere gore belkı fıyat degıse bılır ama hemen hemen 20 gunluk bır proje eğer daha detaylı görüşmek istersen msn adresim : [email protected]

Bir sakıncası yok ise adresinizi arkadaşıma vermek isterim. Lakin vermeden önce mümkünse daha önceden yapmış olduğunuz çalışmaları, referanslarınızı görebilirmiyim.

thescq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sakıncası yok msn veya telefon ile iletişime gecerseniz gerekli referansları vere bilirim 300 den fazla ref mevcut illaki sizi ilgilendiren bir ref çıkar.

bhsbd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Benim Sitem Süper Bir Hızdadır Panel Çok Hızlı Çalışmaktadır Demo Almak İstiyen Arkadaşlar arasınlar Bu Numarayı Böyle Bi Hızda Bir Site Bulamazsınız !
Numara: 0542 420 4826

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5