İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ie8 beta 1 - Internet Explorer 8 Beta 1

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
1377 post arasından ki konu içindeki tekrarları sayarsak sanırım 4-5k olur, gökhan19 a ilk kez katılıyorum :D (umarım buda son olur) :p

MS güncelleme çıkardığı zaman herkes ayaklanıyor herkes sallamaya başlıyor ancak ff betayı bile 5 tane çıkarmış yahu hizmetmi bu şimdi ?
Flash problemini bende yaşıyorum ve iğrenç birşey. Kaldı ki eski sürümlerde yok bu sorunu 2.* da var.

Beleştir, bedavadır ayrı konu fakat bir hizmet ya verilir ya verilmez. Gerekirse parasıyla alırız. MS e para kazanmak zihtiniyetli yer demişsinde öyle olacak tabi başka ne olabilirki? Binlerce insan OpenSource editle millete parayla site satıyor, wordpress kurup onlarca banner yayını yapıyor. Ya da vbulletin de almayalım paşalar gibi para kazanmak istemeyen phpbb var onu kullanalım... Demekki para kazanmak taraftarı olmak suç değil konu işimize gelen gibi hareket etmek ;)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
1377 post arasından ki konu içindeki tekrarları sayarsak sanırım 4-5k olur, gökhan19 a ilk kez katılıyorum :D (umarım buda son olur) :p

MS güncelleme çıkardığı zaman herkes ayaklanıyor herkes sallamaya başlıyor ancak ff betayı bile 5 tane çıkarmış yahu hizmetmi bu şimdi ?
Flash problemini bende yaşıyorum ve iğrenç birşey. Kaldı ki eski sürümlerde yok bu sorunu 2.* da var.

Beleştir, bedavadır ayrı konu fakat bir hizmet ya verilir ya verilmez. Gerekirse parasıyla alırız. MS e para kazanmak zihtiniyetli yer demişsinde öyle olacak tabi başka ne olabilirki? Binlerce insan OpenSource editle millete parayla site satıyor, wordpress kurup onlarca banner yayını yapıyor. Ya da vbulletin de almayalım paşalar gibi para kazanmak istemeyen phpbb var onu kullanalım... Demekki para kazanmak taraftarı olmak suç değil konu işimize gelen gibi hareket etmek ;)

vBullettin'in acik kaynak oldugunu atlayarak konusuyorsun. Ben opensource un onunu tikamak isteyen(tikayarak daha fazla para kazanmayi hedefleyen) zihniyet taraftari olmasindan bahsediyorum. Hepsi bi tarafa, vB gidip phpBB olusumunu satin alarak ortadan yok etmeye calismiyor. Deginmek istedigim noktada bu. OpenSource demek gelisimin onunu acmak, ufuklari genisletmek demek(bana gore)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
peki dostum ne gibi geliştirmeler yapılması lazım bilimsel olarak aydınlatırmısın ? Yoksa buda o meşhur boş konuşmalardanmı
2 senedir vistayı inceliyorum.Boş konuşmalarım meşhur değil anlattıklarımı gerzek rolüne yatıp anlamamak isteyenler meşhur.

Gorende seni Microsoft saticisi zannedecek, bende kullandim vista, abartmanın luzumu yok. Hepsi bi tarafa para kazanma taraftari olan bir kurulusu savunmanin ne tarafi mantikli olabilirki kaldiki OpenSource un onunu tikamak isteyen zihniyet bu degilmi..
Demekki sen kullandığını sanmışsın.Opensourceye bende karşıyım.Para kazanacak tabi adam.Orası ticarethane.Sen birine bedavaya iş yaparmısın.Sen programcı olsan programları şirketlere bedavaya yaparmısın.O niye bedavaya yapsın.Biz babasının oğlumuyuz..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
@gokhans19 Xp ile visyadaki ie7 nin arasıdaki farkları anlatabilirmisin dediğin gibi dağlar kadar fark varsa bende vistaya geçebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5