İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iframe ile ilgili

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Html dosyasına asp scripti iframe ile ekledim ve kişinin seçtiği linke göre sitenin alakalı sayfasına girsin istiyorum fakat iframe olduğu için sadece iframe bölümü o sayfaya giriyor, bunu tam sayfa haline getirebilirmiyiz yani sayfa tamamen yönlendirilecek, bu mümkünmüdür?

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1az geç bi yanıt oldu kusura bakma, verdiğin komut html için işe yarıyor evet ama ben asp içinde sormuştum ve sonrasında komutu buldum zaten. Komut: top.location komut içinde de şöyle örneklendireyim:
response.write ("<script language='javascript'>top.location='http://www.xxx.com/';</script>")

Bu şekil kullanınca iframe'nin olduğu sayfa tamamen verilen linke yönlendiriliyor. Yinede sağol dostum

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu asp ile alakalı değil ki, "HTML DHTML XML Javascript Ajax CSS" isimli kategori altına açılmalıydı.

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya neyle alakalı cepwap? "Asp içinde" die özellikle belirttim, aspnin içinde java kullanıldı diye java konusumu oldu? redirect oluncada asp konusu oluyor ama dimi? Böyle bi komutu varmıdır diye burada açıldı yani konu doğru yerde. Hem konu komut bulunduğundan kapandı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5