İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iframe kontrol sistemi (siteleriniz için)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benimde başıma bir kaç kez gelen bir olaydan ötürü böyle bir sistem yazmaya karar verdim fenada olmadı sanırsam. hem paylaşım adına hem de sistemin daha da geliştirilmesine yardım (yapıcı eleştiri) açısından paylaşıma açıyorum.
ayrıntılı bilgi: http://forum.amd-vs-intel.com/showthread.php?p=825#post825

angelside

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link hatalı doğrusu buldum, o da ne indirmek için üyelik istiyor, en sevmediğim şeyler bir araya gelmiş sanki.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burası bir forum sitesi ve insanları sitene üye yapmak için kasıyorsun.
yazacaksan buraya yaz. yazmayacaksan kendi sitende band tüket.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
git başka konuya musallat ol. artık muhattap olmuyorum sizin gibilerle.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
7 kb lık bir dosyayı indirtmeye bile izin vermiyor. Ne gibi bir uyanıklığı var acaba bunun, dosyaya herhangi bir ayar mı çektiniz acaba?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Rapid olarakda eklenmiş arkadaşlar, ayrıca kendi emeği ile yazdığı bir scripti kendi sitesinden indirmenizi hatta üye olarak indirmenizi istemekten doğal bir hakkı yok arkadaşın. Ben bir art niyet göremiyorum.
Eğer zararlı kod parçacıkları varsa bunu burada yayınlayabilirsiniz, durup dururken zan altında da bırakmayın kimseyi.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Rapid olarakda eklenmiş arkadaşlar, ayrıca kendi emeği ile yazdığı bir scripti kendi sitesinden indirmenizi hatta üye olarak indirmenizi istemekten doğal bir hakkı yok arkadaşın. Ben bir art niyet göremiyorum.
Eğer zararlı kod parçacıkları varsa bunu burada yayınlayabilirsiniz, durup dururken zan altında da bırakmayın kimseyi.

En doğal hakkı osahin ona ben bir laf etmedim, lakin iki saattir rapidshare bağlantısı çalışmıyor, yani premium üyelikle indirilebilir diyor. 7kb bir dosya nasıl olurda indirilmez onu merak ediyorum. Bugün rapid den en ufak bir download dahi gerçekleştirmedim.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar rapidde bir sorun varsa yardımcı olayım??? rapide normal download olarak eklenmiştir ve premium isteyeceğini sanmam ancak dediğim gibi bir sorun varsa kontrol edeyim

Replace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
limit sınırı var.

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sistemin yeni versiyonu hazır
isteyen
burdan : http://rapidshare.com/files/361270443/iframebulur.zip.html
isteyen: http://forum.amd-vs-intel.com/showthread.php?t=825 burdan indirebilir
sistem biraz daha geliştirildi. zaman kısıtından dolayı fazla ilgilenemiyorum ama yeterli zaten
amaç istediğimiz sitede istediğimiz kelimeyi aramak
yani link değişimi yapanlara veya sitelerine iframe bulaşanlara faydalı olmak.
Sistem
Php + mysql+ curl gerektirir.
iframe kontrolünü referer google göstererek yaparki bazıları php kod gömüyorlar. eğer referer google olmazsa kod çalışmıyor sizde sitenin kaynağına baktığınızda görmiyorsunuz. bu tarz iframeleri de yakalayabiliyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5