İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İHA Abonelik şüphe!

hoodLum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bundan 1-2 hafta önce internet üzerinden iha abone ücretlerini öğrenmek için başvuruda bulunmuştum, bugun az önce cepten birisi aradı iha'ya üye olmak istiyormuşsunuz dedi çok samimiydi kardeş falan dedi,, neyse sonra dedim rizede şubeniz yokmu çünkü yöresel haber alıcaktım, adam yok dedi ltf numarası 0506**** falan işte sizce dolandırıcı olabilirmi ?
(bide yıllık sınırsız habere 1500tl dedi belki aydınlatıcı olur)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Fiyatlar hakkında doğru söylemiş artı kontrol için 0212 454 33 33 arayabilirsiniz...

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
arkadaşlar bundan 1-2 hafta önce internet üzerinden iha abone ücretlerini öğrenmek için başvuruda bulunmuştum, bugun az önce cepten birisi aradı iha'ya üye olmak istiyormuşsunuz dedi çok samimiydi kardeş falan dedi,, neyse sonra dedim rizede şubeniz yokmu çünkü yöresel haber alıcaktım, adam yok dedi ltf numarası 0506**** falan işte sizce dolandırıcı olabilirmi ?
(bide yıllık sınırsız habere 1500tl dedi belki aydınlatıcı olur)

iha ve anadolu ajansı cep telefonlarından (özellikle avea, nedenini bilmiyorum) arama yapabiliyor, dolandırıcı değildir, bilginiz olsun. Ayrıca ücreti öderken tekrar merkezi arayıp teyit edebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5