İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış ## İHALE!! # Tüm İyinet Üyeleri Faydalansın Diye! # Tam 35 Siteden Tanıtım Paketi Sadece 19 TL.#

ZG Tanıtım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ZG TANITIM Güvencesi İle Tanıtım Yazısız Kimse Kalmasın Diyoruz!

Tüm WMAracı Üyeleri Faydalansın Diye Tam 35 Siteden Tanıtım Yazısı Sadece 19 TL.

+ Açık Attırımda sahip olacağınız tüm sitelerimiz PR değerli sitelerdir.
+ Sitelerin tamamı farklı CLASS IP adreslerinde barınmaktadır.
+ Siteler sürekli güncellenmektedir.

AÇIK ARTTIRMA PAKETİNDE BULUNAN SİTELER;

1 Adet PR6
11 Adet PR5
12 Adet PR4
8 Adet PR3
3 Adet PR2

AÇIK ARTTIRMA ŞARTLARI;

Açık Arttırma Başlangıç; 19 TL.
Min.Arttırma;5 TL.
Hemen Al;99 TL.

NOTLAR;

+ Son teklifi veren müşterimizin teklifinden 90 DK. sonra açık arttırma sonlanır.
+ Yeni açık arttırımlar bir önceki ihalenin bitişini ilan ettiğimizde otomatik olarak başlar.

anigif.gif

alt.png

Siz Kıymetli Müşterilerimizin Değerli Birkaç Yorumu ;
Referanslarımız sürekli güncellenecektir.

Karaboğa Mühendislik Firması Olarak Sayın Zaim Beyle Çalışmaktan Çok Memnun Olguğumuzu Belirtmek İsteriz. Düzgün ve Ahlaklı Bir Ticaret Yapmak İstiyorsanız ZG TANITIM Doğru Bir Adres Olduğunu Gönül Rahatlığıyla Söyleye Biliriz.Herkese Saygılar Sevgiler.

www.karabogamuhendislik.com

Zaim bey ile ilk çalışmamız çok başarılı sitemizde direk sıralamalar da yükselmeye başladı Başarıların devamını dilerim

3-5 paket aldım
başarılı
Zaim bey ilgili ve güvenilir

Ultimate paket alındı bir aylık bir çalışma olacak raporu teslim etti. Hiç bir problem yaşamadım oldukça da ilgili bir arkadaş.

7 adet siteden tanıtım yazısı alınmıştır. Arkadasin ilgi ve alakası çok iyi Çalışmak isteyen arkadaslara tasfiye ederim
ÇalışmalarıN sonuçlarını daha sonra paylasacagim

1 adet tanıtım yazısı satın alındı. Çok ilgili bir arkadaş. Tavsiye ederim.

3 Adet tanıtım yazısı alınmıştır şu ana kadar gördüğüm en uygun fiyatlı news'li site satışlarını bu arkadaş yapıyor.

Ticari ahlakı da üst seviyede .

Kesinlikle tavsiye ederim hayırlı işler

20 gün önce çalışma yaptık. Etkisi gerçekten şaşırtıcı oldu. 3 site ile çalıştık. Tüm siteler ilk sayfaya taşındı. Gerçekten çok etkili.
Ama şunu unutmayın : 1 kez tanıtım yazısı alayım, iş bitti olayı yok. Sürekli beslemek lazım siteleri. En azından 15-20 günde 1 tanıtım yazısı almak lazım.
Size tavsiyem Vip siteleri tercih edin. Çok kaliteli siteler var @zgungor 'ün portföyünde.

Teşekkür ederim tekrar

Arkadaştan 1 Paketi Aldım İlgisili Alakası ve Yaptığı Kıyağı Asla Unutmicam.. Tekrardan Allah Kendisinden Razı Olsun.. Gözünüz Kapalı Çalışabilirsiniz..

İş alımı sonrasında söz verildiği şekilde yazılar girilerek güzel bir çalışma yapıldı. Etkisi de oldu. Başka işlerde de çalışacağız kendisi ile teşekkürler . . .

Gayet profesyonel bir çalışma ile haddinden fazla ilgi gördüm, raporu teslim aldım, güzel çalışma için teşekkür ediyorum.

ilgili anlayışlı bir kişiliğe sahip telefonla bile oldukça yardımcı oldu kendisi %100 güvenebilirsiniz bu konuda aklınızda bir kuşku kalmasın.

1 Adet alındı kendilerinin elinde olmayan sebepten bir aksilik yaşadık fakat hem bu aksilikten dolayı bize fazladan 1 yazı hediye etti hem de çok kibar ve anlayışlı davrandı. Bundan sonra tüm projelerimde bu arkadaşla çalışmayı düşünüyorum ve herkese kesinlikle tavsiye ederim

Çok kaliteli 6 Adet siteden tanıtım alındı hızlı ve ilgili bir arkadaş. Profesyonel hizmet almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Tanıtımların sonucunuda heyecanla beklemedeyim... :)

Kendisiyle iş yapıldı ve memmun kaldık artık düzenli olarak tüm sitelerimizde kendisiyle toplu çalışmaya karar verdik. Emekleri için teşekkür ediyoruz.

1 Adet tanıtım yazısı alındı. Faydasını fazlasıyla göreceğime eminim. Nezaketiniz için ayrıca teşekkür ederim.

Aylık tanıtım çalışması için anlaşma yapılmıştır. Arkadaş gayet işine hakim ve kurumsal olarak çalışmak isteyenlere tavsiye edebilirim. +

çok ilgili ve dürüst bir arkadaş. uzun vadeli çalışmayı düşünüyorum. herkese tavsiye ederim.

Tanıtım yazısı aldık. Almaya devam edeceğiz, işinde uzman. çok kaliteli bir arkadaş.

Tanıtım yazısı alındı. İlgi ve alaka için teşekkür ederim.

uzun süredir çalışıyorum zaim beyle.en kaliteli ve güvenilir iş yapan kişilerden biridir.

Arkadaş Çok İlgili Ve Güvenilir. Hayırlı Satışlar

Tanıtım yazısı alındı, bol kazançlar dilerim

3 farklı site için özel paket oluşturuldu ve satın alındı.

Teşekkür ederim. Umarım iyi olur

Arkadaştan tanıtımlar alındı. Maşallah hızlı arkadaş.

1 adet tanıtım yazısı alındı. çok ilgili birisi teşekkürler

3 adet tanıtım yazısı sorunsuz bir şekilde alınmıştır. Gayet ilgili bir arkadaş.

1 adet alındı . Teşekkürler

Tanıtım yazısı alınmıştır. Teşekkür ederim.

Uygun fiyata iyi bir siteden tanıtım almak güzel.

2 adet tanıtım yazısı alındı sorunsuz.

1 adet tanıtım yazısı alındı

teşekkürler

bjk38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
₺ 29 kalırsa skype: abdullahalas38 den iletişime geçer misiniz?

ZG Tanıtım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklifim: 24tl
teşekkürler

Tebrik ederiz.İlk ihalemizi 24 TL. ile siz kazandınız.Detaylar tarafınıza iletilecektir.

₺ 29 kalırsa skype: abdullahalas38 den iletişime geçer misiniz?

Tebrik ederiz.İlk ihalemizi 24 TL. ile siz kazandınız.Detaylar tarafınıza iletilecektir.

Yeni İhalemiz Başlamışmıştır.Tekliflerinizi İletebilirsiniz.

bjk38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Yeni İhalemiz Başlamışmıştır.Tekliflerinizi İletebilirsiniz.

skype: abdullahalas38 den ulaşabilir misiniz? Saygılar sunar iyi çalışmalar dilerim

ZG Tanıtım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İhalemiz devam etmekte olup tekliflerinizi iletebilirsiniz.

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bana bir pm atarmısınız? 6 ay sonunda linkler siliniyormu birde bunu belirtirseniz sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5